Sinem Kobal Oyunculuğu Bıraktı

'Medya Bölümü' forumunda ZORBEY tarafından 26 Tem 2011 tarihinde açılan konu

 1. Sinem Kobal Oyunculuğu Neden Bıraktı


  [​IMG]

  Küçük Sırlar dizsinden rol alan Sinem Kobal oyunculuğu bırakma kararı aldı. Sinem Kobal'ın oyunculuğu bırakma kararında Arda Turan'ın etkili olduğu söyleniyor... İşte Sinem Kobal'ın oyunculuğu bıraktıktan sonra yapacağı iş...

  Sinem Kobal artık kamera arkasında. Küçük Sırlar'ın başrol karakteri Su'ya hayat veren Kobal, kendi yapım şirketiyle televizyonlara program yapıp, satacak. ve çok özel oyunculuk projelerinin dışında, kamera arkasına geçerek hayalindeki projeleri gerçekleştirecek. Hatta ilk projesi için TRT'yle masaya oturdu bile. Genç yıldız, şu sıralar ünlü oyuncularla röportajların ve kamera arkası özel görüntülerin yer alacağı programının görüşmeleri için İstanbul-Ankara arasında mekik dokuyor.

  Sevilen gençlik dizisi Küçük Sırlar'ın başrolünde yer alan Sinem Kobal, sezon boyunca dizideki öpüşme sahneleri yüzünden Arda Turan'la yaşadığı krizlerle hep gündemdeydi. Galatasaraylı milli futbolcu Arda Turan'la evliliğe yelken açan bir ilişki yaşayan Kobal, sevgilisinin de karşı çıkmasının etkisiyle dizinin senaryosundaki öpüşme sahnelerinde oynamamıştı.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 23 Oca 2013