Sims 3 geliyor

'Oyun Bölümü' forumunda HazaN tarafından 18 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu


 1. Sims hayranları için müjdeli bir haber belkide bu. Sims 3 yolda ve yakında sevenlerine merhaba diyecek. Çıkış tarihi 4 Haziran olarak belirlenen The Sims 3 çok daha eğlenceli bir Sims deneyimi vaat ediyor.

  Sims 3'te ilk göze çarpan oyunun gelişmiş özelleştirilebilirliği. Artık karakterinizi vücut yapısından göz şekli ve rengine kadar bütün özelliklerini istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Görünüşün dışında karakterinizin kişiliği de artık kontrolünüz altında. Sim'inizin mükemmeliyetçi, romantik, sakar veya cesur olup olmayacağı size kalmış. Bunun yanında karakterinizin oyundaki diğer karakterlerle ilişkilerini belirleyip ona bir kariyer çizebiliyorsunuz da.

  Aynı özelleştirilebilirlik karakterinizin evi ve çevresi için de geçerli. Evdeki en küçük çiçeklerden evin bulunduğu çevrenin elit veya fakir bir çevre olmasına kadar bütün kontrol sizde.

  Electronic Arts oyunu teknik anlamda geliştirmeyi de ihmal etmemiş. Artık bölgeler arası geçiş yaparken bekleme ekranlarına bakmak zorunda kalmıyorsunuz. Grafik anlamda da geliştirilen "The Sims 3" yılın oyunu olmaya şimdiden aday görünüyor.
    2. Cevap: Sims 3 geliyor

  Bu Oyunun HAstasıyım Yha :D:D:D Yazın Bunun Başından 2 Hafta KAlmadığımı Biliyorum :):)
    3. Cevap: Sims 3 geliyor

  İ lk bilgisayar aldığımda bilgisayarımda AGE OF EMPİRES ile birlikte sürekli oynadığım bir oyundu.Çok güzeldi sonradan bilgisayar değişti vs. unuttuk....