SilkRoad Online Üyelik

'Oyun Bölümü' forumunda Karahan tarafından 12 Kasım 2010 tarihinde açılan konu


 1. SilkRoad nasıl üye olunur  SilkRoad Online oyununu oynayabilmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir.

  1. JOYMAX.COM - Global Hub of Fun :: SilkroadOnline adresine giderek burada sağ üst köşede bulunan Sign Up butonunu tıklamalısınız.

  2. Karşınıza gelecek adımlardaki bilgileri eksiksiz olarak doldurmalısınız. İstenilen bilgiler basit bilgiler olduğundan ayrıca açıklama gereği görülmemiştir. (Burada karşınıza gelecek en önemli bilgi "Security Question" (Gizli-Güvenlik Sorusu) kısmıdır. Burada vereceğiniz gizli soru cevabını daha sonra değiştirme şansınız bulunmamaktadır ve dolayısıyla bu gizli soru cevabını unuttuğunuz takdirde şifrenizi değiştiremeyeceğinizi bilmeniz gerekmektedir. Yazdığınız gizli soru cevabını hiçbir şekilde başka kişilerle paylaşmamanız da gerekmektedir.)

  3. Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra e-postanızdan aktivasyon işlemini tamamlamanız gerekiyor.

  4. Son olarak da Silkroad Online sitesi veya bizim sitemizdeki Download Bölümünden Silkroad Online Client yazılımını indirip, kurduktan sonra oynamanız gerekiyor

  Not: Oyun oynarken en az sorunu yaşamak için bilgisayarınızın ekran kartı başta olmak üzere diğer sürücülerinin güncel yazılım sürümlerini yüklemenizi tavsiye ederiz. Eğer bu işlemlerin nasıl yapılacağını tam olarak bilmiyorsanız forumumuzdan yardım isteyebilirsiniz.

  Not2: Client yazılımını indirmeden önce eğer mevcut değilse bilgisayarınıza bir download yardımcı programı kurmanızı ve dosyayı o şekilde indirmenizi öneririm. Eğer indirdikten sonra kuruluma başladığınızda "Message String Error" hatası veriyorsa bu dosyanın eksik olarak indirildiğini gösterir. İndirdiğiniz dosyanın ortalama olarak 502 Mb boyutunda olması gereklidir.