Şike Kongresinde Mehmet Ağar Galatasaray'ı Temsil Edecek

'Haberler' forumunda ZeuS tarafından 25 Ocak 2012 tarihinde açılan konu


 1. Mehmet Ağar 26 Ocak´ta Galatasaray'ı Temsil Edecek

  Futbolda şike ve teşvik eylemlerine verilecek cezaların görüşüleceği 26 Ocak 2012 yarınki olağanüstü genel kurulda Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım olmayacak fakat adı hazirun cetvelinde yer alacak. Türk futbol tarihinin en önemli kararlarından birinin alınacağı ve aylardır tartışılan 58. maddenin görüşüleceği Türkiye Futbol Federasyonu Olağanüstü Genel Kurulu perşembe günü Ankarada yapılacak.
  Saat 11:00′de başlayacak toplantıda çoğunluğun sağlanamaması halinde ikinci toplantı 27 Ocak Cuma günü aynı saatte, ikinci toplantıda da çoğunluk sağlanamadığı takdirde üçüncü toplantı çoğunluk aranmaksızın 03 Şubat Cuma günü aynı saatte Ankara Sheraton Otelinde yapılacak.

  Milliyet Gazetesinin haberine göre; Fenerbahçe, çerçeve statüye göre Süper Lig kulüplerine tanınan 7 delegeyi belirlerken, halen Metris cezaevinde tutuklu bulunan Başkan Aziz Yıldırımın adını da bildirdi. Sarı-lacivertli kulüp, Yıldırımın yanı sıra Nihat Özdemir, Ali Koç, Nihat Özbağı, Murat Özaydınlı, Vedat Olcay ve Serhat Çeçeni de delege listesinde gösterdi.

  Ankarada yarın gerçekleştirilecek olağanüstü genel kurulda Fenerbahçe adına Asbaşkan Nihat Özdemir bir konuşma yapacak ve 58. maddenin kesinlikle değiştirilmemesi yolunda görüş bildirecek.
  Futbol Federasyonunun olağanüstü genel kurulunda Galatasaray, Beşiktaş veTrabzonsporu temsil edecek delegeler belirlendi.

  Sarı-kırmızılı kulübün listesinde Ünal Aysal, Adnan Öztürk, Alp Yalman, Mehmet Ağar, Abdurrahim Albayrak, Ergun Gürsoy ve Refik Arkan yer alırken, Beşiktaşın federasyona bildirdiği listede Yıldırım Demirören, Metin Keçeli, Fahrettin Curoğlu, Engin Baltacı, Yalçın Karadeniz, Sinan Vardar ve Hakan Şak isimleri bulunacak.
  [​IMG]