Şık ve Modern Görünmek için Öneriler

'Güncel Bilgiler' forumunda Eylem tarafından 16 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  Şık ve Modern Görünmek için Öneriler

  [​IMG]
  Sizde rahatlıkla kolayca şık görünebilirsiniz.Bunun için çok masraf yapmanıza ve en trend en moda olan kıyafetleri alıp giymeniz gerekmiyor.Özellikle sade giyim tarzınızın sadeliğin öz bakım ve özgüveni de duruşunuza yansıtacağını unutmamalısınız.

  Oldukça basit ama etkili birkaç yöntemle kolayca şık ama sade olabilirsiniz..Unutmmamalısınız ki yerinde ve zamanında giyinirseniz hem şık hem modern görünebilirsiniz.

  Bu nedenle belirttiğimiz gibi önemli olan yerine ve zamanına göre giyinebilmek.Daha az tamamlanmış giyinerek daha modern görünebilirsiniz. Gençken her şeyinizle tamamlanmış giyinmek sizi hâlâ genç gösterebilirdi. Fakat artık daha olgunsunuz ve eksiklikler veya kusurlar sizi daha iyi gösterebilir.

  Pantolonu doğru kombinlediğinizde bir anda tüm görüntünüz değişir. Önemli olan pantolonunuzun kesimi ve kumaşıdır.

  Triko erkeklerin giyiminde önemli bir yer tutar. Adeta kurtaran bir parçadır. V yakalı triko çalışan kesim için iyi bir seçimdir. İçine giyeceğiniz gömleğiniz trikoya ciddi bir hava verir hem sizi ısıtır hem de gününüzü sıcak ve enerjiyle geçirmenize yarar. Trikonuzun rengini lacivert, siyah, gri, camel, uçuk mavi, vizon gibi renklerden yana seçim yaparsanız içine giyeceğiniz gömleklerinizi de çizgili, kareli olarak kullanabilirsiniz.Tabii trikonuz düz renk olması şart. Ceketsiz çalışabiliyorsanız gömlek ve kravat üstü V yaka triko şık duracaktır.