Şık Tasarımlı LG G Flex

'Teknoloji Haberleri' forumunda Habibe tarafından 26 Nisan 2016 tarihinde açılan konu


  1. Şık Tasarımlı LG G Flex

    Büyük cep telefonları herkese göre olmasa da LG G Flex'in kavisli tasarımı onu ilgi çekici hale getirmektedir. Telefondaki kavisin işe yarayıp yaramadığını ellerinize aldığınız zaman göreceksiniz bu o kadarda önemli değil, çünkü zaten hafif bir kıvrımdan söz ediyoruz. Aslında asıl önemli olan, telefonun iyi çalışıp çalışmadığı ve pil ömrünün nasıl olduğudur. İşte burda G Flex bu alanlarda yeterince başarılı. Çok büyük akıllı telefonlar ilginizi çekiyorsa, LG G Flex'e de bakmanızı, göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz. Cihaz, özellikle iyi performansı ve uzun pil ömrüyle dikkatimizi çekmeyi başardı. Bununla birlikte ekran ve tasarım da harika. Cep telefonunda ilgi çekici tasarımın yanı sıra yüksek performans arayan kullanıcılar LG G Flex'i edinmek isteyebilir.

    Kol saati gibi giyilebilen teknolojilerde kavislere ihtiyacımız olduğu doğru söylenebilir. Peki, ama akıllı cep telefonlarında gerçekten de kavis olmalı mı? Kavisli cep telefonlarının düz cep telefonlara göre ne avantajı var? LG G Flex, kavisli cep telefonları ilk gördüğünüzden bu yana verdiğiniz olumsuz tepkiyi tersine çevirebilir mi ihtimali var mı?

    Önce G Flex'in hiç de küçük bir cep telefonu olmadığını, 6 inç'lik boyutuyla güzel bir cep telefonudur. G Flex, Nokia Lumia 1520 gibi devasa bir telefon. İnceleme şansına eriştiğimiz Samsung'un Galaxy Round'unda ise ekran, 5.7 inç ölçüsündeydi. Fakat kıvrık yapısı onu tutmayı bir miktar kolay olmasını sağlıyordu. Büyük ekran aslında videolarda ve oyunlarda daha büyük bir keyif anlamına geliyor, bununla birlikte cihazın gövdesinin büyük olması pilin de büyük olması anlamına gelir ve daha uzun pil ömrü demek.