Şiir Mesajları

'Güzel Sözler' forumunda Büsra tarafından 30 Nisan 2010 tarihinde açılan konu


 1. Şiir Mesajları  Sen beni benim seni sevdigim kadar sev ki ,ben senin beni benim seni sevdigim kadar sevdigini bileyim.
  Hayallere dalip gitmem ben, Çünkü tek hayalim sensin benim! Hiçbirsey isteyemem ben Çünkü birtek istedigim sensin benim.
  Sevmiyorum su saatin sesini,akmasin dursun zaman.herseyin bir öncesi ve sonrasi vardir derler ya; YALAN. senden önce vardim belki ama askim senden sonra olmayacagim inan.
  Ask kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düsünmektir.Ve ask öyledirki nerde imkansiz varsa onu seçer.
  Gecenin karanliginda, günesin isiginda, Suyun damlasinda, selin coskusunda Kimi yanimdasin kimi rüyamda Ama hep aklimdasin sakin unutma
  -


  Sen benim incimdin. parildayan masum güzelliginle seni sarp kayaliklardan tirnaklarimla kazidigim bir istiridyede bulmustum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.


  Günesin dogdugu da bir gerçek battigi da

  Kalbimin attigi da bir gerçek, günün bittigi de

  Ne çikar tüm gerçekleri saysak tek tek.

  Seni seviyorum, iste o en büyük gerçek


  Yedi ayri iklimden yedi çesit ari getirseler yedi çesit ari yedi ayri çiçegi dolassa yedi ayri çiçekten bal yapsa senin kadar tatli olamaz