Shakira'nın Bebeği Oldu!

'Sosyal Konular' forumunda zamaneanne tarafından 29 Aralık 2012 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]  Barcelona'lı futbolcu Pique ile Kolombiyalı şarkıcı Shakira'nın dün bebekleri dünyaya geldi.Pique müjdeyi hayranlarına Twitter'da yayınladığı mesajla verdi.

  Daily Mail gazetesinin haberine göre; noelden önce Barcelonada yılbaşı alışverişi yaparken görüntülenen Shakiranın Ocak ayının başında doğum yapması bekleniyordu.

  Pique sosyal medyadaki takipçilerine şu sözlerle seslendi: “Oğlumuz dünyaya geldi. Çok mutluyuz. Mesaj yollayan herkese çok teşekkür ederiz.
    2. Cevap: Shakira'nın Bebeği Oldu!

  Shakiranın oğlumu olmuş yeni duydum ne diyelim Allah analı babalı büyütsün.
    3. Cevap: Shakira'nın Bebeği Oldu!

  Süper bir haber yakışmıştır Shakira'ya annelik
    4. Cevap: Shakira'nın Bebeği Oldu!

  Haberin şaka olduğu bugün Shakiranın eşi Pique tarafından açıklandı. Pique "bebeğimiz oldu" tweetini 27 aralık günü atmıştı. 27 Aralık da İspanyollarda "Foolsday1 yani bizim 1 Nisan gibi şaka günümüz olarak geçiyor.

  Daha sonra attığı bir tweet ile bu haberin aslında bir şaka olduğunu açıklayan Pique , şaka ile de olsa magazin gündeminin zirvesine çıkmayı başardı....
    5. Cevap: Shakira'nın Bebeği Oldu!

  Bu sefer gerçekten oldu, Shakiranın dün akşam saatleirnde bebeği dünyaya geldi. Çift, sosyal paylaşım sitesi Twitter'da, Barcelona'da, 22 Ocak'ta TSİ ile 22:26'da dünyaya gelen erkek bebeklerine Milan ismini verdiklerini duyurdu. 3 kilo ağırlığında doğan bebeğin ve annesinin durumunun iyi olduğu kaydedildi.:)))