Shaggy Halı

'Ev ve Dekorasyon' forumunda Blue tarafından 19 Oca 2009 tarihinde açılan konu

 1. Shaagy
  Uzun Tüylü, Yumuşak dokunuşlu, Post görünümlü halı

  Shaggy halı Nedir?

  Shaggy halılar genel görünümüne göre tabir olunursa uzun ve kalın tüylü post görünümlü halılar olarak tabir edebiliriz. Shaggy halılar genellikle 5 cm ve 3 cm uzunluğunda hav (tüy) yüksekliğinde olmaktadır. İpleri kalın ve tercihe göre bükümlü , düz cinsleri olmaktadır. Kullanılan iplikte ipliğin yumuşak olmasına , halıya dokunuşta rahat bir temas sağlamasına dikkat edilmektedir.

  Shaggy halılar ilk bakışta post görünümünü andırmakla beraber isteğe göre her türlü ebatları yapılabilmektedir. Halılarda kullanılan iplikler alerji yapmamakta , insan ve çevre sağlığa hiçbir zararlı madde içermemektedir. Üretimde özellikle dikkat edilen husular sağlıktır.
  Shaggy halılar alışılagelmiş klasik halı tarzından tamamiyle farklı bir halı çeşididir. Desenleri modern ve geometrik desenlerden oluşmaktadır. Renk olarak iki grubta üretim yapılmaktadır. Birinci grub parlak canlı renkler den oluşan halı grubu, ikinci grub koyu , pastel renklerden oluşan halılardır.

  Evinizde direk üzerine oturmayı , beton zemin le veya zemin döşemesiyle oda sıcaklığı farkını en iyi şekilde koruyan bir halı istiyorsanız Shaggy halılar taleplerinizi karşılayacak niteliktedir.


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. Cevap: Shaggy Halı

  bende aldım bu halılardan çok güzeller gerçekten
   
 3. Cevap: Shaggy Halı

  Süpermişşşş içinde yatası geliyo insanın
   
 4. Cevap: Shaggy Halı

  Güzel gerçekten son zamanlardada çok moda :f40:
   
 5. Cevap: Shaggy Halı

  Görünümü çok şık üzerine basması çok hoş da temizlemesi nasıl aceba :f20: Uzun ve seyrek tüylü olması çok toz barındırır mı ki
   
 6. Cevap: Shaggy Halı

  biçilme zamanı gelmiş çim saha gibi :f63:
  salona halı lazım hanım görmesin masrafa girmeyelim şimdi