Sevgiliye Yazılacak Duygusal Mektuplar

'Ansiklopedik Bilgi' forumunda Yasemin tarafından 7 Şubat 2013 tarihinde açılan konu


 1. Sevgiliye Yazılacak Mektuplar  [​IMG]

  Aşkım seni çok sevdiğimi söyliyerek başlamak istiyorum mektubuma.Sevgilim seni çok özledim bu hasret içimizde çığ gibi büyürken gelecekti güzel günlerimizin hayali ile avutuyorum kendimi çok çabuk ayrı düştük Aşkım ne ben sana ne sen bana doyamadık Sevgilim.

  Ama biliyorum ki birgün bizde birbirimize kavuşacağız o günlerinin hayali ile yaşıyorum.Sensiz geçirdiğim acı tatlı her günümü sırf sana kavuşacağım için sabırla geçiriyorum.Elbette bitecek bu hasret birbirimize kavuşacağız.

  Görevin bitecek yanıma geleceksin birlikte çok güzel günlerimiiz olacak kimbilir yeterki sen benden vazgeçme sevgilim yeterki aşkımız bitmesin hasretle sana sarılıyorum sana bu mektupla birlikte kucak dolusu sevgilerimi ve umutlarımı gönderiyorum Aşkım.Sen benim umudum Aşkım Sevgilim herşeyimsin bunu sakın unutma..Geleceğin günleri iple çekiyorum sayılı gün çabuk geçer demişler biliyorum yeterki sağlık olun gelir geçer her gün seni beklemek seni sevmek kadar güzel Sevgilim.Allaha emanet ol seni seviyorum biricik Aşkın.....

  [​IMG]
  Senin olacak ! seninle olacak !

  Birine " sevgilim " dediğin zaman, yanında gözlerinin içine bakmaya utanmayacaksın. Öyle romantik fısıldaşmalarmış elele tutuşup bakışmakmış bundan ibaret olmayacak. Deli gibi seveceksin. Yağmurun altında elele tutuşup koşturabilecek kadar çılgın , sürekli " ilaçlarını aldın mı?" diye kontrol edecek kadar aşık olacaksın. Gözlerine bakmaya hem kıyamayacak hemde doyamayacaksın. Kollarındayken kendini çok iyi hissedeceksin. Onun yanında istediğin kadar saçmalayıp istediğini söyleyeceksin. Öyle ağır başlı takılmaya falan çalışmayacaksın rezil olmamak için. Bazen dizlerine yatıp hayal kurabileceksin. Tek bildiği kelime oymuş gibi sürekli "aşkım" diye hitap etmeyecek " bebeğim, meleğim" diyecek sana . Derdin olunca gidip anlatabileceksin o da sıkılmadan dinleyebilecek ,yardım edecek.Sana sadece sevgili değim " arkadaş , abi , sırdaş " Tutku şefkat sevgi her şeyden biraz barındırabilecek içinde. Ve öyle sebepsiz yere gitmelere de kalkışmayacak. Sen ona ihtiyaç duyduğun için değil de , kendisi muhtaç olduğu icin kalacak. "Ben gidiyorum" dediğinde " hayır kal! seni yanımda istiyorum" diyebilecek kadarcesur olacak. Geçmişinin nasıl olduğunu ondan önce kimlerin gelip geçtiğini umursamayacak. Çünkü kalbinde tek olduğunu bilecek. Hayatını seninle geçirmekten öte , o nun hayatının tamamı sen olacaksın . Senin olacak ! seninle olacak !