Sevgiliye Yazılacak Bayram Mesajları

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 6 Mar 2013 tarihinde açılan konu

 1. Sevgiliye Yazılacak Bayram Kısa Mesajları  Sevgilinize özel bayram mesajları Sevgilinizin bayramını en içten ve gönülden kutlamak için aşağıda sizler için hazırladığımız Sevgiliye Yazılacak Bayram Mesajlarından yararlanabilirsiniz..

  Bayramın Getireceği Bütün Güzellikler ve vereceği huzur hayatında bir ömür boyu daim olsun Bayramın Kutlu olsun Sevgilim..

  Mutluluğun Kalıcı, Sevgin Yapıcı, Ömrün Uzun Olsun, Bayramın Kutlu Olsun Sevgilim...

  Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm.Benim ömrümde sen varsın Bayramın mübarek olsun Aşkım.
  bayraminiz-mubarek-olsun-9623.

  Aşkım Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybende tohum tohum dua menekşeleri saçman temennisiyle hayırlı bayramlar dilerim.

  İslamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mubarek olsun Sevgilim.

  Bayramın kutlu yüreğin umutlu, umutların atlı, sevdan kanatlı, mutluluğumuz katlı, sofranmız tatlı, mekânımız tahtlı, ömrün bahtlı olsun Sevgilim..
  forumdas_kurban_3.

  Her tomurcuk yeni bir gülün, her gül yeni bir baharın, her bayram yeni rahmetlerin habercisidir. Mutlu, huzurlu, sağlıklı nice bayramlara.

  Her bayram sabahı gökyüzünde yıldızlı kandiller yanar ve inan bütün gönülleri aydınlatırlar. Bayramın kutlu olsun, neşe ve umutlarınız beyaz olsun.

  Bayramın kutlu günlerin çok mutlu olsun Sevgilim

  Yeni elbiseler, yeni umutlar yeni heyecan ve gülücüklerle hoş geldin bayram. Bana ve tüm sevdiklerime hoşgeldin. Bayramın kutlu olsun sevgilim.

  Sevgilim bugün ve bütün bayramlar beraber olmak umudu ile bayramın kutlu olsun.

  Sevgi pınarında koşarcasına mutlu bir bayram geçirmen dileğimle, bayramın kutlu olsun aşkım.

  Aşkım bugünde hayatımdasın bugünde kalbimdesin bayramın kutlu olsun seni çok seviyorum.


  Seni seviyorum birtanem bayramın mübarek olsun birlikte nice güzel bayramlar geçirmemiz temennisiyle İyi bayramlar Aşkım..
  forumdas_kurban_8.