Sevgiliye Yazılacak Anlamlı Sözler

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 5 Mart 2013 tarihinde açılan konu


 1. Sevgiliye Yazılacak Anlamlı Kısa Sözler


  Sevgilinize yazabileceğiniz en güzel ve anlamlı sözler arasından seçtiğimiz oldukça güzel kısa sözler paylaşıyoruz sizlerle.Sevgilinize bu güzel ve anlamlı sözler le sevginizi anlatabilirsiniz...

  [​IMG]

  Buruk bir duygu yüklenirse yüregine, gözlerin zaman zaman dalarsa uzaklara, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa, bilki bir yerlerde deli gibi özlenmişsindir.

  Gözlerinden süzülen bir damla yas olmak isterdim Gözlerinden dogup, yanaklarindan süzülüp, dudaklarinda ölmek için

  Seni çok özledim Seni her özledigimde kalbime bir yildiz çizdim Seni ne kadar özledigimi bilmek istermisin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canim!

  Sen hiç denizlerin dibine bakınca yemyesil ormanlari gördün mü? İmkansız deme! çünkü ben senin gözlerine bakinca ölülerin bile şahit olmadığı o cenneti gördüm

  Her aynaya baktığında beni hatırla gözlerin yıldızlara takılırsa gözlerimdir sakın unutma.. unutma eğer bir gün avucuna bir yaprak düşerse ellerimdir sakın bırakma..

  Ne hasta bekler sabahı ne taze ölüyü mezar nede şeytan bir günahı seni beklediğim kadar…

  Bir tebessüm kadar güzel. Bir nefes kadar önemlisin..

  [​IMG]

  Benim Kalbimi Kırmak Suya Yazı Yazmak Kadar, Gönlümü Almak İse Güneşe Dokunmak Kadar Zordur. Sen Suya Yazı Yazmayı Başardın, Şimdi Güneşin Batmasını Bekle.

  Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm.

  Bir gece ay bana sordu neden seni aglatan bir kızla berabersin? Aya baktim ve dedimki Sen hiç gökyüzünden vazgeçebilirmisin?

  [​IMG]

  Birgün Hayatın Bütün Güzelliklerinden Vazgeçip Ölüme Sessiz Sedasız Gitmek İstersen Yanıma Gel. Yanıma Gel ki; Sana Sensiz Yaşamanın, Sensiz Olmanın Ölüm Olduğunu Göstereyim.

  Sen bilmezsin Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

  İnsan ya hayrandır sana ya düşman, ya hiç yokmuşsın gibi unutulursun Ya bir dakika bile çıkmazsın akıldan unutma sevgilim.

  [​IMG]

  Dünde bugünde yarında yüreginde yüregin kadar yanındayım kendini yalnız hissettiginde elini yüregine koy ben hep ordayım sevgilim..

  Bir ilk gibi yaşayacağım içimde,kalan son sevgi parçasını seninle, sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde

  Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala küçük bir dal parçasıyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hırçın bir dalga olup silersin diye yazmaktan korktum!!!

  [​IMG]

  Mevsim ağlıyor bugün, özlüyor o aydınlık günlerini, ayrılıyor yapraklar ağaçlardan bir hasret rüzgarıyla. Bana Eylül’ü yaşatma ey sevgili!

  Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

  Rüzgarın keman çaldığı, yağmurun camına vurduğu ve sen yatağına uzanıp keşke dediğin herşey seninle olsun BİRTANEM sen benim BİRTANEM gönlümde efsanemsin…

  [​IMG]