Sevgiliye Romantik Sürprizler

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda Yasemin tarafından 29 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu


 1. Sevgiliye Romantik Sürprizler Nelerdir?
  Sevgilinize yapacağınız en romantik süprizlerden bahsetmek istiyoruz sizlere.Mumların romantik gücü tartışılmaz! Evinizin giriş kapısından başlayarak yatak odanıza kadar yere küçük, renkli mumlar yerleştirerek bir mum yolu yapabilirsiniz oldukça romantik olduğu tartışılmaz. Eşiniz yatağınızın kenarındaki son muma ulaştığında kendisini orada bekliyor olmayı unutmayın.

  Belki size biraz klasik gelebilir ama mum ışığında güzel bir yemek düzenliyebilirsiniz sevgilinizle birlikte.Yada evinizde güzel bir yemek hazırlamak oldukça romantik olacaktır.Ayrıca güzel bir fotoğraf beraber çekilmiş en sevdiğiniz fotoğrafları arşivden çıkarın ve bir kolaj yapın. En güzel anlarınızdan oluşan küçük bir albüm çok hoşbir süpriz olacaktır.Sevgiliniz için onun en sevdiği sanatçının oynadığı bir aişk filmine gidebilirsiniz.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/sevgiliye-supriz-31535.jpg]sevgiliye-supriz-31535[/IMGALT]

  Dilerseniz bir ayakkabı kutusu edinin ve üzerini resim, yazı, fotoğraf, çiçek, vs. ile süsleyin. İçine de en sevdiği şekerlerden veya çikolatalardan koyun. Bir de sen bunlardan çok daha tatlısın yazılı bir kart eklemeyi unutmayın.

  O gün birlikte bir mağazaya alışverişe gidin, sonra birden ortadan yok olun ve onu ne kadar çok sevdiğinizi mağazada mikrofonlar aracılığıyla anons edin. Tüm bunları daha önceden organize etmeyi unutmayın .

  Eşinizle yada sevgilinizle uuzn zamandır yalnız kalmadığınızını düşünüyoranız güzel bir otelde bir oda ayırtabilirsiniz.Bu güzel süpriz sonrasında onunla dilediğiniz gibi sakin ve huzurlu başbaşa bir gün geçirebilirsiniz.
   


Similar Threads: Sevgiliye Romantik
Forum Başlık Tarih
Önemli Gün ve Haftalar Sevgiliye Romantik Hediyeler 29 Aralık 2013
Önemli Gün ve Haftalar Yıldönümü sürprizleri sevgiliye 27 Şubat 2014
Önemli Gün ve Haftalar Sevgiliye Söylenecek Güzel Sözler 2014 12 Şubat 2014
Önemli Gün ve Haftalar Sevgiliye alınacak en güzel hediye 10 Şubat 2014
Önemli Gün ve Haftalar Sevgiliye Şirin Sevgililer Günü Hediyeleri 30 Kasım 2013