Sevgiliye Anlamlı Sözler Kısa

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 28 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu


 1. Sevgiliye Anlamlı Kısa Sözler  Sevgiliye özel anlamlı kısa sözler..Facebook sayfalaırnızdan yada cep telefonundan sevgilinize olan duyguarınızı bu anlamlı kısa sözlerle onunla paylaşmak istermisiniz cevabınız evet ise hiç vakit kaybetmeden Sevgiliye Özel Anlamlı sözler ile sizleri başbaşa bırakalım ..

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/sevgiliye-anlamli-sozler-2348.jpg]sevgiliye-anlamli-sozler-2348[/IMGALT]

  Benim İçin Hayatta İki Şey Önemlidir, Biri Sen Diğeri Özgürlüğüm. Özgürlüğüm İçin Canımı, Senin İçin Özgürlüğümü Feda Ederim.

  Güller Hep Ellerinde Açsın Ama Dikenleri Batmasın. Sevda Hep Seni Bulsun Ama Seni Yaralamasın. Mutluluk Hep Yüreğine Dolsun Ama Beni Unutturmasın.

  Birgün Yağmura Yakalanırsan Benden Kaçtığın Gibi Yağmurdanda Kaç. Çünkü Bulutların Arkasında Kaybolan Aşkı İçin Ağlayan Benim.

  Uzaklıklar Küçük Sevgileri Yok Eder, Büyükleri Yüceltir. Tıpkı Rüzgarın Mumu Söndürüp Ateşi Yükselttiği Gibi.

  Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız koyuyorum. Ne kadar özledim diye sorarsan, kalbimde bir gökyüzü taşıyorum bunun için seni çok seviyorum.

  Hani bir zaman özlemler kalbini sızlatır çok istersin çok özlersin ama gidemezsin ararsın ama bulamazsın. Bilki herkes unutulsada sen yüreklerde kalırsın.

  Mevsimlerden sonbahardayım, senin yüzünden. Dünyadaki herkes için herhangi biri ama herhangi biri için dünyalara değersin.

  Yaşamak istiyorsan bir umudun olmalı, kalbin varsa bir sevgin olmalı, sevdiğin varsa yalnız senin olmalı, sana verilen en büyük ceza mutluluk olmalı

  Hani bir kelebek yakalarsın avucunun içinde, bakmak istersin yaşıyormu diye, baksan kaçacak, sımsıkı tutsan ölecek. İşte böyle bir şey seni SEVMEK

  Aşkımı dağlara yazacaktım aşkımdan büyük dağ bulamadım..

  Rüzgar essede sen dallarını eğme. Hasret vursada sen sakın yıkılma. Ayrılık nedir? Acı nedir? Sen sakın bilme. Bu yürekten kim giderse gitsin sen sakın GİTME

  Özgürlük düşlerde değil ,kendi kendimize yükselttiğimiz çitlerin ardındadır

  Gerçek sevgi kötülük gördüğünde azalmayıp iyilik gördüğünde artmayandır.