Sevgiliye Anlamlı Sevgi Mesajları 2014

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 8 Şubat 2014 tarihinde açılan konu


 1. Sevgiliye Sevgi Mesajları  Sevgililer gününe çok az bir süre kaldı her yıl ülkemizde ve dünyada 14 Şubat tarihinde kulanır sevgililer günü.Bu özel günde sevgililer başbaşa güzel vakit geçirirler birbirlerine hediyeler alırlar yemek yerler uzakta olan sevgililer birbirlerine sevgililer günü kartları gönderir ve birde sayfamızda paylaşacağımız güzel anlamlı etkileyici sevgi mesajları gönderirler.Sizde sevgilinize sayfamızdaki güzel sevgi sözleri içersinden güzel ve anmalı bir mesaj gönderebilirsiniz.

  Sevgilinize en anlamlı ve etkileyici sevgi sözleri sizlerle;

  Birgün Yağmura Yakalanırsan Benden Kaçtığın Gibi Yağmurdanda Kaç. Çünkü Bulutların Arkasında Kaybolan Aşkı İçin Ağlayan Benim

  Üşüdün diyorsan güneş olurum! Yanarım sevginle ateş olurum! Dolarım havaya nefes olurum.

  Seni ben degil gozlerim secti, onlar sevdi onlar begendi. Sen benim degil onlarınsın gittiysen bana ne onlar aglasın.

  Sesini duysam da her an yuzunu gormek gibi degil, ozledigimi bil her an cunku hicbir sey seni sevmek gibi degil!

  SEN GELIPTE PISMANIM DESEN BANA CEZA VER RAZIYIM CEZAMA DESEN SANA TEK BIR CEZA VERIRDIM SENINDE BENIM GIBI SEVMENI ISTERDIM.
  SENI GORDUGUM ILK ANI HATIRLIYORUM. VE HIC DURMADAN AGLIYORUM.

  Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse, sen de benim için o kadar değerlisin.
  Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin...

  Bugün mavi bulutları avucunuza mutluluğu baş ucunuza sevgimi de usulca kalbinize koyuyorum. Güneş yalnızca sizin için doğsun sizi seviyorum! Sevgililer gününüz kutlu olsun.
  Sabah seni izlemesi için bir melek yolladım peşinden ama düşündüğümden de erken döndü. Ne oldu dedim? "Bir melek asla başka bir meleği izleyemez" dedi Canım...

  Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış;tutabildiklerin senin sevgin, tutamadıklarınsa; benim sana olan sevgimdir.
  Gözlerinde mutluluk, aşk, sevgiyi gördüm Aşkım

  Bir Gün Cehennemde Karsılaşabiliriz. Sen Kalp Hırsızı Olduğun için , Bense Tanrıyı Bırakıp Sana Taptığım için

  sevgi-mesajlari-.