Sevgilisiyle Birlikte Hamile Kaldı!

'Sosyal Konular' forumunda zamaneanne tarafından 5 Eylül 2012 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]  Yılın en ilginç olaylarından biri İngilterede yaşandı. İngiltere 'nin Manchester kentinde, kız arkadaşı Amanda Bennett'ten bebek bekleyen 25 yaşındaki Mike Dowdall, kız arkadaşının hamilelik sürecini yaşıyor.

  İlk zamanlar sevgilisinin şaka yaptığını düşünen Amanda Bennett ise "İnsanlar Dowdall'ın karnına daha çok bakıyor. Tıpkı 9 aylık hamile gibi" diyor. Dövme uzmanı olan Dowdall ise sevgilisinin biran önce doğum yapmasını istediğini söylüyor.

  Çok ender rastlanan Couvade sendromuna yakalanan Dowdall'ın karnı Bennett kadar büyüdü. Sabahları mide bulantısıyla uyanan genç baba, kız arkadaşı gibi başağrısı yaşıyor.

  Couvade nedir?
  Couvade Sendromu, eşleri gebe kalan erkeklerin gebelik semptomları yaşaması anlamına geliyor. Bu semptomlar arasında mide, bağırsak sistemi rahatsızlıkları, karın büyümesi, iştahta değişme, kokuya hassasiyet, sırt ağrıları, halsizlik, uyku yakınmaları, kilo alma yer alıyor. Uzmanlar baba adayı olmayı bekleyenlerde yaşanan semptomları, hamileliğe katılma olarak yorumluyor.
    2. Cevap: Sevgilisiyle Birlikte Hamile Kaldı!

  İlginç Allahdan sevgilisiymiş birde karısı olsaydı neler yapardı düşünemiyorum :)
    3. Cevap: Sevgilisiyle Birlikte Hamile Kaldı!

  karısı olsa daha iyiymiş :D stres yapmazdı