Sevgililer Gününde Verilecek En Güzel Hediye

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda Yasemin tarafından 8 Şub 2013 tarihinde açılan konu

 1. Sevgililer Gününde Verilecek En Güzel Hediyeler  Sevgilinizle ne zamandır beraber olduğunuzdan ziyade size ne hissettirdiği çok önemlidir.Karşınızdaki kişiye Sevgili diyebilmek için uzun yıllara gerek yoktur.Sevgilinize Sevgililer gününde verebileceğiniz en güzel hediye ne olabilir öncelikle ona onu sevdiğinizi hissettirecek davranışlarda bulunun..

  [​IMG]

  Sevgiliniz bu sevgililer günü için size güzel hediyeler bakmaya başladı bile Sizi mutlu etmek için elinden geleni yapan sevgilinize, bu sevgililer gününde güzel bir hediye alma zamanı artık gelmiştir..

  Sevgilniz bayansa bayanlara hediye almak erkeklere hediye almaktan daha kolay bence çünkü bayanlar için hediye seçenekleri oldukça fazla.Güzel bir demet çiçek küçük sevimli bir kolye,sevdiği renklerde alabileceğiniz aksesuar çeşitleri güzel bir çanta güzel bir ayakkabı aklınıza ne gelirse bir bayan için hediye olabilir bu tarz hediyelerden bayanlar fazlasıyla mutlu olurlar.Kişiye Özel tasarım yüzükte sevgiliniz için almayı düşündüğünüz sevgililer günü hediyeleri arasında şık bir alternatif olabilir.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Bir Erkeğe hediye almak istiyorsanız yapmanız gereken daha basit gibi görünüyor güzel bir yemek hazırlayabilirsiniz,kendi el emeğinizle güzel atkı bere yada bir kazak örebilirsiniz bu hediye sevgiliniz için çok değerli bir hediye olacaktır.Beylere hediye almak daha kolay demiştik sanırım seni seviyorum demeniz bile en büyük hediye olacaktır Sevgiliniz için..


  [​IMG]