Sevgililer Gününde Evlenme Teklifi

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda Yasemin tarafından 8 Şub 2013 tarihinde açılan konu

 1. Sevgililer Günün Özel Evlenme Teklifi  Sizde sevgillinize Evlenme teklifi etmek istiyorsanız ve evlenme teklifi etmek için bu özel günü seçtiyseniz elinizi çabuk tutmanız gerekiyor Planlamanız gereken çok şey var çünkü.

  Sevgililer Günü evlenme teklifi için en çok tercih edilen günlerdendir. Pek çok erkek sevdiği kadınla hayatını birleştirmek için bugünü bekler. Ancak biraz orijinal olmak her zaman işe yarayacaktır.Öncelikle evlenme teklifinin olmazsa olmazı bir tek taş yüzük alın.

  Öncelikle Evlilik teklifi için hoş ve güzel bir restoranda yer ayırtın.Hatta eğer aranızdaki samimiyet el veriyorsa lüks bir otelde bir oda da ayırtabilirsiniz.

  Özellikle Mumlar, enfes yemekler, tatlılar ve hediyeler hepsi yerli yerinde olmalıdır.Sevgilinizin başını döndürmek için bunlar yeterli olacak diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

  Sevgilinizi kesinlikle evinden alıp getirin. Güzel kıyafetleriyle otobüse ya da taksiye yalnız başına binip gelmesini beklemeyin. Gece boyu ona güzel iltifatlar edin. yüzüğü yemeğin 5. dakikasında vermeyin. zamanını iyi ayarlayın.Onunla önce güzel bir gece geçirin.

  Sevgilinize Ne kadar romantik olduğunuzu gösterin. Sevginizin bir ömür boyu süreceğine dair bir işaret olsa da bunu güzel sunmak gerekir.

  O nedenle evlilik teklifi için seçtiğiniz parfümden mekana kadar her şey önemlidir.Bunları yapacak bütçeniz olmayabilir. Hiç önemli değil! Kadınlar parayla değil sevgiyle hazırlanan sürprizlere bayılırlar. Bunu sakın unutmayın bukadar zahmete uğraşa ne gerek var diyorsanız yapmanız gereken şey oldukça basit olacaktır.Sevgilinizin sevdiği çiçeklerden bir demet ve bir de yüzük yeterli Romantik bir Sevgililer günü akşamı Evlenme teklifini yapmanız için çok güzel bir zamanlama olacaktır.