Sevgililer günü ne alınır

'Güncel Bilgiler' forumunda HazaN tarafından 9 Şubat 2011 tarihinde açılan konu


 1. Sevgililer gününde ne alınır, Sevgililer günü hediyeleri, Sevgililer Gününde alınabilecek hediyeler

  Öncelikle hediye alacağınız kişinin ilgi alanlarını ve zevkini bilmeniz sizin için bir avantaj olacaktır. ilgi duyduğu alanlarda hediyeler almak her bayanı mutlaka mutlu edecektir.
  Klasik bir hediye seçeneğide parfüm ve saat. Şöyle güzel kaliteli bir markanın parfüm yada saatini alabilirsiniz

  Bayanların yine vazgeçilmezi olan takı seçeneklerini de düşünebilirsiniz. Kalpli çikolatalar sevdiği sanatçının güzel bir cd si kendinizin yazdığı güzel bir aşk şiiri, güzel bir yerde yenilen bir yemek ve seçenekler bu şekilde çoğaltılıp gidilebilir. Bir tüyo daha vermek istiyorum sizlere eğer partnerinizin evcil hayvan tutkusu varsa ve beslemek için yeri müsaitse yavru bir evcil hayvan alıp ona süpriz yapabilirsiniz:)
  [​IMG]
  Erkekler için sevgililer gününde ne alalım diyorsanız:
  Az önce bayanlar için belirttiğim parfüm ve saat seçenekleri erkekler için de geçerli olacaktır. Şık bir gömlek hobileriyle ilgili hediye seçenekleri yine sizler için fikir olacaktır. Her ne kadar sigaraya karşı olsakta içenler için şık bir çakmak ve çakmağın üzerine yazılmış yada kazılmış yazı yada resim onun için değerli bir hediye olacaktır. Erkeklerin en büyük ilgi alanlarından biride elektronik eşyalar.Kaliteli bir telefon alabilirsiniz. Kitap okumayı seviyorsa erkek ve bayanlar için kitap alma seçeneğini de düşünebilirsiniz. Kış günlerine geldiği için sevgililer günü şık bir kazak süveter yada kendi ellerinizle ördüğünüz atkı bere takımlarını hediye olarak verebilirsiniz.
  Tüm sevgililerin sevgililer günü kutlu olsun:)