Sevgiler Günü Makyajı Nasıl Yapılır

'Kadınların Dünyası' forumunda Yasemin tarafından 14 Şubat 2013 tarihinde açılan konu


  1. [​IMG]    Bugün özel bir gün bayanlar sizlerde bu özel günde özel bir makyaj yapmak istiyorsanız Sevgililer günü makyajı nasıl yapılır.Sevgililer gününde güzel görünmek için sevgililer gününe özel makyaj yapabilirsiniz hanımlar. Peki sevgililer gününe özel makyaj nasıl yapılır. Hep beraber öğrenmeye ne dersiniz?

    14 Şubat Sevgililer Gününde güzel görünmek her kadın için çok önemlidir.Sevgililer Gününde muhteşem ve etkileyici görünmek isteyenler için özel makyaj ipuçlarıyla kusursuz görünmenin sırları..

    Daha Pürüzsüz bir cilt elde etmek için makyajınızın ilk aşaması olarak tüm cildinize Fondöten uygulayın. Fondoten yüzdeki ince çizgileri ve kırışıklıkları anında kapatırken içeriğindeki serumlar sayesinde ciltteki renk bozuklukları ve lekelenme gibi yaşlanmanın belirgin işaretlerine karşı cildi korumaya yardımcı oluyor. Bu işlemin Ardından, göz kapağını yumuşak tonlarda seçtiğiniz far ile renklendirin.

    Kirpik diplerine siyah eyeliner sürdükten sonra maskarayı kirpiklerinize bolca uygulayın. Kaşlarınızdaki boşlukları kaş kalemiyle doldurduktan sonra kaş fırçasıyla da tarayarak sabitleyin.