Sevgi Mesajları Sevgi Sözleri

'Güzel Sözler' forumunda EyLüL tarafından 26 Kasım 2011 tarihinde açılan konu


 1. Sevgiliye Mesajlar ve Sözler
  Sevgi İle İlgili Güzel Sözler
  Sevgiliye Anlamlı Sözler
  Seni Özlemek Acı Çekmekse O Acıyı Severek Çekiyorum, Seni Sevmek Günahsa Hiç Çekinmeden Günaha Giriyorum, Sana tutkun Olmak Ölmekse Al Sana Canımı Veriyorum.

  Zannetmeki gözlerim sana baktıkça bıkacak ölsem ruhum daima seninle kalacak Kapanırsa gözlerim hayata İnanki son sözüm seni seviyorum olacak

  Birgün Yağmura Yakalanırsan Benden Kaçtığın Gibi Yağmurdanda Kaç. Çünkü Bulutların Arkasında Kaybolan Aşkı İçin Ağlayan Benim.

  Gül dediğin nedirki solar gider.Gün dediğin nedirki gecer gider.Ateş dediğin nedirki kül olur gider.Ama sana olan sevgim sonsuzdur.Ancak mezarda biter...Serserim

  [​IMG]

  Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana.

  Seni Özlemek Acı Çekmekse O Acıyı Severek Çekiyorum, Seni Sevmek Günahsa Hiç Çekinmeden Günaha Giriyorum, Sana tutkun Olmak Ölmekse Al Sana Canımı Veriyorum.

  Üşüdün diyorsan güneş olurum! Yanarım sevginle ateş olurum! Dolarım havaya nefes olurum...

  Sevmek acı çekmektir, sevmemek ölmek. Sevmek zevktir ama yanlız sevilmenin hiçbir zevki yoktur

  [​IMG]

  Hadi durma sevdiğim sık yüreğime o kurşun gibi sözlerini hayat sıktı sıkacağı kadar ama öldüremdi sen bir tanesiyle vurda öldür beni! yaşamaksa böylesi!...


  Dünya da her sevgili kendine bir eş arar taşın kalbi yoktur ama onu da yosunlar sarar.

  O güzel buğulu bakan gözlerinin bebeklerinde, minicik balıktım ben birtanem gözyaşlarınla benide akıttın. sana bu kadar yakınken şimdi ummanda şaşkınım yalnızım artık sen yoksun ben ummanda yaşayamamki senin olmadığın yerde ben olamamki.


  Birgün hayat dedikleri şeyi merak edersen unutmaki hayat hayatın boyunca hayatım diyebileceğin insanı bulunca başlar ve hayat seninle başlıyor HAYATIM!

  [​IMG]

  Sevgi güzellik ister,güzellik emek ister,güzelliktende öte gülüm yürekte ateş ister.

  Hayatta ihç kimse için ağlamaya değmez. Çünkü değen ağlatmaz. Eğer ağlamak istiyorsan başını dik tut kigöz yaşların ağladığın kişi kadar alçalmasın!

  Ne güç yeter ne dil seni anlatmaya ömrüm yetmez belki bie sen daha bulmaya geri dön bu yoldan ey deli gönlüm bu yolun sonunda sefil olmak var yaşarken ölmektir aşkın böylesi ölmekten daha zor sürünmek var

  [​IMG]