Sevgi Cep Mesajları

'Güzel Sözler' forumunda Aysell tarafından 16 May 2010 tarihinde açılan konu

 1. Sevgi mesajları
  Sevgi smsleri
  en güzel Sevgi mesajları


  sevgim kalbindeyse mutlulugum elindeyse istedigin iki kelimeyse SENI SEVIYORUM

  bir gece ay bana sordu neden seni üzen birisiyle berabersin bende dedim ki sen gökyüzünden ayrilabilir misin

  Bir deniz düşün susuz, bir insan düşün mutsuz, bir gece düşün uykusuz. bir yürek düşün sevgisiz, bir bahar düşün çiçeksiz, bir de beni düşün sensiz

  Ne seni unutmak için bir çabam var ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var.

  Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim.

  Uzaklıklar Küçük Sevgileri Yok Eder, Büyükleri Yüceltir. Tıpkı Rüzgarın Mumu Söndürüp Ateşi Yükselttiği Gibi.

  Kötümser yalnız tüneli görür,iyimser tünelim sonundaki ışığı görür,gerçekçi tünelle birlikte ışığı hemde gelecek treni görür.

  Uyanınca uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyipte dönemeyince çaresizlikten çıldırtan. Hayatta sadece bir kez görülebilen harika bir rüyasın sen.

  Bir Dost Yüzüne İhtiyaç Duyduğunda Başını Kaldır ve Gökyüzüne Bak. Güzdüzleri Bulutların Geceleri Yıldızların Arkasından Gülümsüyor Olacağım.

  Arzular göz açıp kapayıncaya kadar geçer biter. Oysa seninle aramızdaki sevgi ve aşk asla bitmedi. Ne kadar kötü şey yaşamış olsak da tüm bildiklerimi içimde yaşayan sana ayırdım. Emin ol ki kendimi yüceltecek bir şey yaparsam bil ki bu artık senin gözünde değer kazanmak ve daha mutlu etmek içindir. Seni seviyorum.

  Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir.

  Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim için ve özellikle de senin bir yudum sevgine hasretim şimdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyor ve buseler yolluyorum buralardan.. Kalbim hep seninle

  Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım

  Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?

  Bugün benim için yepyeni bir gün doğuyor; herşey capcanlı, herşey hayat dolu, herşey benimle duygularım hakkında konuşuyor, herşey beni duygularıma değer vermeye davet ediyor

  Duyuyorum sana dokunamamanın ezikliğini yaşıyorum aşkın rezilliğini,inan bitanem yanımdayken çekiyorum en çok hasretini..
   
 2. Cevap: Sevgi Cep Mesajları

  sevgim kalbindeyse mutlulugum elindeyse istedigin iki kelimeyse SENI SEVIYORUM

  bu güzelmiş. Ama ben yinede içimden ne gelirse onu yazmayı tercih ederim :f40:
   
 3. Cevap: Sevgi Cep Mesajları

  Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım

  Tesekürler Aysell.