Sevdiğin Erkeği Nasıl Unutursun

'Genel Türk Tarihi' forumunda Sitem tarafından 7 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu

1. 10 ay geçti üzerinden ayrılalı ama hala ben o nu unutamadım, ne yapmam lazım her an aklımda, çok sevmişim bilmeden ben o nu. kolay değilki 5 yıl, hayatıma bir başkasınıda sokamıyorum, o ise bir başkası için beni bıraktı.... ne yapmalıyım unutmak için klasik yöntemleri demeyin bana; zaman, aklına getirme, eşyalarını at, fotoğrafları yırt.... olmadı hepsini denedim. sizde yaşadınızmı bu durumu ne yapmalı? ne ben ne de zaman kendime ilaç olamıyor.

2. ben birisine asigim ama o beni seviyormu yoksa sevmiyormu bunu nasil anlaya bilirim bana yardim etin

3. slm ben firansadayim 1ay once turkiyeye gitim ve birine asik oldum fransaya geri dondumden 2ay sonra onu unutum ama siniftaki baskasina asigim ama o cocukla cikmaya basladiktan sonra beni sevmedigini anlayip onu terk etim simdi onu istiyorum ama kendine baska sevgili buldu ve o kiz benim en iyi arkadasim onunla arkadasligimi kesmelimiyim ?

4. o seni umursamiyosa sende umursama baskasina asik olmayi dene onu kiskandir

5. Unutamıyorum hepsi bu :(

6. ben her zaman seni sevdm ve sevicem askerde olsan bile bklycm cnmn içi gerçek aşk ömürlük olur arkadaşlar bn 2 senedr brlktym ailem ögrndi tlfnumu aldı okulu brktm ama svyrm herşeye ragmen brkmamak ne olursa oolsn brkmycm SEVYRM SENİ (E)

7. Ben bi azeriye asik oldum. Gecirdigimiz sure zarfnda sadece bnle evlilik düşünen sonra terkeden birini unutmak icin konuştum. Yaptiim yanlıştı biliyorm ama bi gun bi baktim ben bu azeri cocuga asik olmuşum. Hic farknda olmadan. Ben ona derdm sonumuz yok die eliyle sustururdu beni cunki o azeri ben turk. Sebep bu deil tabi benim param yok o giderse nasil giderm peşinden. Sonra bi gun tek hatamda sildi beni. Bulustuk son kez memleketine gidecekti agladm karsisinda sokak ortasinda kimse umrumda deildi. Benim dunyam o olmustu. Herseym. O olsunda bn dunyanin bir ucuna bile giderim. Uzulme dedi buraya kadar bitmek zornda. Bunları daha dün gece yasadm ve o gidecek bir ay sonra ulkesine ben onu ölünceye kadar bi daha goremicem kalbim o kadar aciyor ki mesafeler engel olmasa.beni yeniden hayata baglayan insan ellerimden kus misali ucup gidiyor bnm elimden bir sey gelmiyor biliyorm beni seviyor ama neden bir anda boyle oldu anlamadm. Param olsa arkasından azerbaycana giderim. Oda burda üniversite okuyor bnde ama o okulu bırakacak. Askin dili rengi mezhebi olmazmis buni öğrendm. Onsuz nefes alamiyorm. Biliyorm yaptiim sukursuzluk kndini bilmezlik dunyada insanlar ne acilar cekiyor. Aclik ceken insanlar savasra olen masumlar anneler babalar var. Ben adi insanın tekiym ama ne yapsam onu hic bir zaman unutamicam. Bu dunya bugun var yarin yokuz dunyasi allah bana onunla ahirette kavusmayi nasip etsin onu cok seviyorum. Eger muhammed bi gun seninde canini yakan biri olurda bu siteye girersen bu yorumu gorursen aklina geliym. Seni cok sevdim ben aksaray ozlem...

8. dlk

dlk

Ben onu çok sevdim ama hiç bir zaman beni anlamadı 4 defa çıkıp çıkıp ayrıldık vee en son 20 şubta bşldk çkmya bugün ayrıldık çok koydu ynee bana bndan 5 gün önce seni svyrm dyp yendn bağldı beni kendisine yapmayacaktı işte bunu bana çok canım acıo ölümü bile göz alabilirm… Lütfen artık bşy diyin çevremdekiler hiç bişey demio unut dio ama nssıl unutturum bilmiorum lütfen biraz yardımcı olunn tam 9 ay oldu onu tanıyalı ltfn bşy dyn (dlk)

9. Ben 3 senedir seviyorum o beni sevmiyor onu unutmak icin baskasyl cikiyorum gordukcr kalbim aciyor icim parcalaniyor ölmek istiyorum o yokken nefes almak bile zor geliyor

10. Aşk dediğimiz duygu , batıl inançlardan oluşmuş insanoğlunun beklenti egosu ..
    Bi tek bunu bilir bunu söylüyorum artık
    Geçen 4 yılın ardından şimdi gidemezsin diyemiyorum ..
    15-16 yaşlarımda başladı herşey ben daha kendimi göremezken onu gördüm , aşk nedir o öğretti bana Çocukluğumun verdiği çekingenliğin cezası bu kadar ağır olmamalıydı ..
    Uzun soluklu ayırılıp kavuşmalardan sonra artık 19 yaşındayım üniversite Sınavına hazırlanıyorum , oda bi başkasıyla birlikte başka tenlerde Artık .
    Ve ben hâlâ ağlıyorum ..

11. Arkadaşlar merhaba,
    Görüyorum ki herkes burada aşk acısı çekiyor inşallah hepimizin kalbine su serpilirde ferahlar. Yanlış tercihler ,yanlış zamanlar, yanlış insanlar ve sonradan iş işten geçtikten sonra değerini anladığımız doğru insanlar bunlar dan birini mutlaka yaşıyoruz. Ne yapalım belki de bu bizm kaderimiz ama şunu unutmayalım insanın isteyipte başaramayacağı hiçbir şey yoktur istemek başarmanın yarısıdır ben Uğruna intihara bile kalkıştığım Adam'ı unuttum ve şuan aklıma bile gelmiyor daha sonra biri çıktı karşıma deliler gbi sevdim onu köpek oldum resmen ama duygularımın Karşılıksız olduğunu anladım kopmak unutmak istedim onu şuan hayatımda olan kişi çıktı karşıma ve bna onu öyle bir unutturdu ki şuan kendisi benim için deli olmuş durumda ama geri Dönüşü yok istemiyorum artık onu inanın ki istemekle soğuk kanlı olmakla olay bitiyor

12. Arkadaslar cok zor durumdayim sevdigim kisi ile ayni okuldayiz ben o beni sevdigini sanmistim ama o en yakin arkadasimi seviyomus cok uzgunum onun baskasini sevdigini bilsemde vazgecemiyorum oysa benden nefret ediyor takmiyo bile beni cook canim yaniyo napicam ben lutfen yardim edin dayanamiyorum :((( :'(

13. :p:rolleyes:bakin kizlarr biliyorum ask acisi icin burdasiniz hepiniz ama unutugunuz bir sey var kizlar biz size yardim ederken belk sevdiginiz sizden uzaklasicak bizim dedigimiz yuzunden biz size yardim edemeyiz size allah yardim eder sevin ama hata yapmayin onu unutmak istiyosaniz her gun allaha duva edin allah sise yardim eder siz sevin ama hata yapmayin almisa

14. yaklasik 5senedir onu sevdim hala onu seviyorum ve bu gun bana oyle bir sey dediki bana sirini biliyorum dedi bende ne dedim bana sunu dedi benimle evlenip 4cocuk yapmak dedi cus dedim sonra saka yaptim biliyorum dedi beni takip ediyo ben neredeysem o da orada simdi bana asikmi sence :D

15. Arkadaşlar unutmak için sadece benim gibi her zaman şu sözü söyleyin ===
    GEÇİCİ MUTLULUKLAR İÇİN KALICI ACILAR ÇEKMEYE GEREK YOK.

16. Üniversite sinavina giricem bu sene o aptal yüzünden ders calisamiyorum. Ona asik miyim bilmiyorum bile. Okulda karsilasinca cok heyecanlaniyorum. Sürekli onu görmek istiyorum. Bide önceden benden hoslaniyordu belli. Laf atiyodu,peşimden geliyodu. Şimdi uzak. Anlamıyorum ilgisini mi kaybetti. simdide ben aptal gibi onu düşünüyorum. Olur olmaz yerde zamanda aklıma geliyor. Ama yapamam. Kotu biri cunku. Okulun serserisi. Kavgaci degisik bi insan. Ama beni ona ceken bi seyler var bunu hissediyorum. unutmam gerek. Gelecegim icin

17. Arkadaslar benim sevdigim oglan bana kardesim diyor bana deger veriyor geliyor sevdigi kızları anlatiyor whatsaapta konusuyoruz felan her teneffus bizim sınıfa geliyor ama beni sevip sevmedigini bilmiyorum lütfen yardım edin. Ne yapmaliyim nasil davraniyim

18. Arkadaşlar biz aynı okuldayız sevdiyim erkekle o beni önce sevmek istemedi yani aşka inanmıyordu sora bana bakmaya başladı ilgilenmeye başladı ortak arkadaşlarımızdan beni sordu defalarca bugün sevgilisi oldugunu duydum halbuki sevgilisi oldugunu gizletmişdi şok oldum inanamadım ya yalan söylüyor ya da doğru :(:(:(ama bu haraketiyle ondan çok tiksindim ben onu her gün görucem her ders ama unutmaya calışıyorum beni sevenleri ona göre görmezden geldim ama şimdi öyle yapmıcam

19. Ben birisine aşık oldum aynı sınıfta değiliz ama o da beni tanıyor aynı binada oturuyoruz o bazen benim hoşuma gidecek şeyler yapıyor hediye alıyor ama bazense çok sinir bozucu oluyor anlamıyorum bu çocuğu sürekli bazı şeyler duyuyorum onun hakkında en yakın arkadaşımı seviyormuş bundan dolayı onu unutmak istiyorum ama malesef olmuyor ne zaman beni görse arkadaşı gibi elini omzuma atıyor çok sinir bozucu bir şey ben onu unutmak için ne yapmalıyım bilmiyorum

20. ben onu unutmayı çok denedim ama olmuyo ne yapacağımı bilmiyorum onunla ilgili ne duysam tekrar aşık oluyorum

Yükleniyor...