Sevdiğin Erkeği Mutlu Etmenin Yolları

'Bunları biliyormusunuz' forumunda EyLüL tarafından 7 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu


 1. Sevdiğin Erkeği Mutlu Etmenin Yolu Nedir


  Sevdiğiniz Erkeği Mutlu Etmenin Yolları Nelerdir

  Sevgili bayanlar Erkekleri mutlu ederek sizi sevdiğini ifade eden davranışlar sergilemesine neden olabilirsiniz ayrıca bu davranışınız erkeğin sevgi sözcüklerini dilinden dökmesine neden olabilir.

  Erkekleri mutlu ederek sizi sevdiğini ifade eden davranışlar sergilemesine neden olabilir ve erkeğin sevgi sözcüklerini dilinden dökmesine neden olabilir.

  Aşağıdaki öğütleri uygularsanız, hem siz hem de eşiniz mutluluğu yakalayacaksınız.

  Şikayet etmeyin


  Eşinize, ikide bir kayınvalidenizi şikyet etmeyin. İleride kendinizin de kayınvalide olacağınızı hiç unutmayın.

  Örnek verirken dikkat: Falancanın kocası şöyle yapıyor, böyle yapıyor diyerek; başka erkekleri eşinize örnek göstermeyin. O erkeklerle evli olan kadınların da farklı dertleri olduğunu bir düşünün.

  Sorunları yerinde ve zamanında söyleyin

  Kocanız eve geldiği anda Musluk su damlatıyor, Şu dolabın kapağını bir türlü tamir etmedin tarzında sorunları söylemeyin.

  Sigara küllerini gözardı edin

  Eşinize sürekli Sigaranın külüne dikkat et. Onu şuraya koyma. Bunu şuraya atma demeyin.

  Sabırlı olun: Bir isteğinizi 10 defa tekrar tekrar söyleyip, eşinizi bıktırmayın. Sabırlı olmak için çaba harcayın.

  Eşinizi sıkmayın


  Eşinizi iş yerinden sürekli telefonla arayıp, rahatsız etmeyin.

  Fazla kıskanmayın: Kocanızı iş arkadaşlarından kıskanmayın. Eğer bu tavır içinde olursanız, ilişkiniz çok kötüye gider gerçeğini unutmayın. Eşinizi; izlediği dizilerdeki güzel bayanlardan kıskanmayın..

  [​IMG]

  Erkeği Mutlu Eden Davranışlar Şöyle Sıralanabilir

  Erkeğin kadının özenle giyinip, makyaj yapmasını izlemesi

  Bayanların makyaj yapması erkeklere işkence gibi gelebilir, fakat onları izlemek erkekleri büyüler. Bayanların havlu ile oturup, aynanın karşısına geçip makyaj yapmalarının erkeklere sevimli gelen bir yanı vardır. Dışarı çıkmadan önce ya da sabahları sizi izleyebilmesi için kapıyı aralık bırakın.

  Erkeğin çekici olduğunu söylemek

  Bayanlar güzel göründükleri zaman mutlu olurlar. Aynı şekilde erkeklerde güzel göründüklerini duymaktan memnun olurlar. Erkek arkadaşınızın fiziksel varlığının farkına varın, ona seksi bir söz söyleyin ya da ona sarılın.

  Sessizliğin tadına varmak

  Bazen erkekler sessizdir. Bu onların üzgün olduğunu göstermez, aksine mutlu oldukları zaman susarlar. Sessizliğiniz ilişkinizdeki güven duygusunu yansıtır.

  Tavsiyeleri dinlemek

  Bayanlar iş, arkadaş ya aileleri ile ilgileri konuştuklarında erkekler onları destekleyici şekilde dinleyip konuşmaları gerektiklerini bilirler. Ama doğru ya da değil, erkekler çoğu problemin bir çözümü olduğuna inanırlar. Yani bayanlar herhangi bir ikileme düştüklerinde erkekler onlara tavsiyede bulunurlar.

  Bayanlar Eğer bu önerileri dikkate alırsanız, bu erkekler için çok önemlidir, çünkü ona güvendiğinizi kanıtlamış olursunuz.
  Sevgili bayanlar bir erkeği mutlu edebilmek burdan bakıldığında hiçde kolay görünmüyor değilmi :)