Sevda Kuşun Kanadında konusu ve oyuncuları

'Medya Bölümü' forumunda Eylem tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  Sevda Kuşun Kanadında konusu ve oyuncuları

  [​IMG]


  Türk televizyonlarına yeni bir soluk kazandıracak beğenilecek bir dizi ekranlara gelecektir. Son derece güzel ve özel oyuncu kadrosuyla TRT1 ekranlarında 29 Nisan Cuma günü ekranlara gelecek dizi şimdiden önemli bir yapım olarak karşımıza çıkmaktadır. Başarılı yapımlara imza attığını gördüğümüz Burak Aksak tarafından göreceğimiz bir dizidir Sevda Kuşun Kanadında. Yönetmenliğini Yasin Uslu’nun yaptığı dizi merakla sevenlerini beklemektedir. Başrollerinde Yavuz Bingöl gibi oyuncuların bulunduğu dizinin konusu hakkında 70’li yıllarda yaşanmış olaylar ve bu olaylara yönelik entrikalarla birlikte burada yaşanan aşklar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Yeni fragmanında görüldüğü kadarıyla çok çetin geçecek durumların olduğu ve süper heyecanların yaşanacağı bir dizi olarak televizyon ekranlarında yerini alacağa benzemektedir. Senaristlerin, yönetmenin ve oyuncuların beklerinin yüksek olduğu mutlaka bu dizinin çok izleneceği konusu ve akıcılığıyla izleyici ekranlara kilitleyeceği konuşulmaktadır ve bu şekilde beklentileri olduğunu söyleyebiliriz. Sevdanın en kara sevdası olacağına vatan için kendi taraflarında savaş verdiklerine şahit olacağımız bu dizi merakla ikinci fragmanı ve ilk bölümü beklenmektedir. Dizi senaristi ve yönetmenlerinin ise TRT1 için başka projelerinin de kanalda yayına başlayacağını söylemeden geçmeyelim. İsterseniz dizide rol alan oyuncaları da söyleyerek biraz bilgi verelim.

  Sevda Kuşun Kanadında konusu ve oyuncuları
  Yavuz Bingöl: dizide Zafer karakteriyle izleyici ile buluşacaktır. 1964 doğumlu olan oyuncu aynı zamanda sesiyle de meşhur bir kişidir. Üç maymun filminde rol aldığı karakterle 61. Cannes Film festivalinde en iyi erkek oyuncu ödülüne sahip bir oyuncudur.

  Deniz Baysal: Dizide Tümay rolünü canlandırmaktadır. 1991 doğumlu olan güzel oyuncu İzmir de dünyaya gelmiştir. Kaçak gelinler, kayıp şehir gibi dizilerde rol almış güzelliğiyle ekranların vazgeçilmez oyuncusudur.

  Ufuk Bayraktar: dizide Ömer rolünü canlandırmaktadır. 1981 doğumlu olan oyuncu İstanbul da dünyaya gelmiştir. Tanınmasını sağladığı rol ise Ezel dizisinde Tuncel Kurtiz’in oynadığı Ramiz Dayı karakterinin gençliğini canlandırmaktadır.

  İlker Kızmaz: Dizide Tarık karakterini canlandırmaktadır. 1975 İzmir doğumlu bir oyuncudur. Sevdam alabora, yedi güzel adam gibi dizilerde rol almıştır yakışıklı oyuncu.

  Murat Ünalmış: dizide Arif Karakterini canlandırmaktadır. 1981 Kayseri doğumludur. Gecenin Kanatları, New York’ta beş Minare gibi filmlerde rol almıştır.
   


Similar Threads: Sevda Kuşun
Forum Başlık Tarih
Medya Bölümü Sevda kuşun kanadında hangi dönemi anlatıyor 29 Nisan 2016
Medya Bölümü Sevda Kafesi Dizisi Oyuncuları 18 Mayıs 2016
Medya Bölümü Kara Sevda dizisi nerede çekiliyor? 18 Mayıs 2016
Medya Bölümü Sevdaluk Dizisi Oyuncuları 17 Mayıs 2016
Medya Bölümü Her Sevda Bir Veda dizisi oyuncu kadrosu 17 Mayıs 2016