Sevda Kafesi Dizisi Oyuncuları

'Medya Bölümü' forumunda Eylem tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  Sevda Kafesi Dizisi Oyuncuları

  [​IMG]
  Aradan geçen 1 yıldan sonra ekranlara geri dönmeye hazırlanan Tolgahan Sayışman “Sevda Kafesi” dizisi ile Show TV ekranlarında sevenleri ile buşulacak.

  Uzun bir süre Lale Devri dizisiyle ekranlarımıza konuk olan Tolgahan Sayışman yeni partneri Amine Gülşe ile Sevda Kafesi dizisinde bir araya geliyor.

  “Sevda Kafesi”, bir yıldırım aşkı hikayesi. Birbirlerine umutsuzca yıldırım aşkıyla tutulmuş iki inatçı kalbin hikayesi. Sıfırdan zirveye yürümüş, sözü kalbinden başka herkese geçen Yiğit… Kalbinin sesini dinlemekten başka bir suçu olmayan Nur… Yıldırım aşkıyla birbirlerine vurulacak, büyük bir sırrın gölgesinde Sevda Kafesi’nin tutsakları olacaklar.

  Dizi sıkıntısı yaşayan ve şuan için Yılanların Öcü ve Roman Havası dışında farklı bir dizi yayınlamayan Show Tv, Sevda Kafesi ile bir başlangıç yapmayı planlıyor. Yapımcılığı Gold Filme ait olan Sevda Kafesi dizisinin oyuncuları şu isimlerden oluşuyor.

  Tolgahan Sayışman (Yiğit)[​IMG]

  Amine Gülşe (Nur)[​IMG]

  Şafak Pekdemir [​IMG]

  Amine Gülşe; 2014 Miss Turkey birincisi olan Amine Gülşe Türkçe, İngilizce, İsveçce ve İspanyolca olmak üzere 4 dil biliyor. 1.78 boyunda ve 55 kg olan Tescilli güzelimiz Tolgahan Sayışmanın yeni partneri olacak.

  Şafak Pekdemir; 19 Haziran 1988 yılında dünyaya gelen Şafak Pekdemir oyunculuk eğitimi almış ve ilk olarak 2011 yılında Şüphe adlı dizide karşımıza çıkmıştır. Daha sonra ise Leyla ile Mecnun dizisinde Nisan karakteri ile dikkatleri çekmeyi başaran Pekdemir son olarak İncir Reçeli 2 filminde başrol oynamıştır.