Seval Öğretmenin Konuşması

'Eğlence' forumunda Pardus tarafından 29 Nisan 2010 tarihinde açılan konu


 1. Türkiye Seval öğretmeni konuşuyor:f118:

  İnternette en çok izlenen videolar arasında o da var..

  Bor İlçesi Başpınar İlköğretim Okulu öğretmeni Seval Eroğlu'nun yaptığı Çanakkale konuşması internette tık rekoruna koşuyor.

  Çanakkale Zaferinin 95. Yıldönümünde Bor İlçesi Başpınar İlköğretim Okulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni Seval Eroğlu’nun yaptığı konuşma internet de video paylaşım sitelerinde tıklanma rekoru kırıyor.

  Seval öğretmenin tüyleri diken diken eden konuşması, Hüseyin Nihal Atsız’ın Kahramanlık şiirinden alıntı ile başlıyor. Seval öğretmenin konuşması öğrencilerin katılımı ile zafere yakışır bir program oluyor.

  Eroğlu yaptığı konuşmadan dolayı bir çok kurum, kuruluş ve şahıslardan takdir aldı. Onlarca kişi ziyaret etti, çiçek gönderildi. Yüzlerce tebrik mesajları iletildi. Çeşitli Üniversitelerden gençler ziyaret dilek ve tarihlerini belirttiler.

  Ziyaret eden kurumlardan birisi de Türk Eğitim Sen Niğde Şube Başkanlığı oldu.

  Çanakkale’yi “geldiler, gördüler, döndüler” diye üç kelimeyle özetleyen Seval öğretmene, Türk Eğitim-Sen Niğde Şube Başkanı İhsan Uğraş tarafından çiçek sunularak tebrik ve teşekkür edildi. İhsan Uğraş, okulun öğretmenler odasında Seval Eroğlu'nu tebrik ederek; "Bu çiçeği başta Genel Başkanımız Sayın İsmail Koncuk, Türk Eğitim-Sen Genel Merkez Yönetimi, Türk Eğitim-Sen Niğde Şubesi ve yüz altmış bin Türk Eğitim-Sen üyesinin tebrik ve teşekkür nişanesi olarak takdim ediyorum" dedi.
    2. Cevap: Seval Öğretmenin Konuşması

  Çok güzel konuşmuş ama şuanda o ruh yok bence acaba askerlik serbest olsa yani isteyen gitse kaç kişi gider?Güney doğuda bir nevi savaş var kaç kişi içinden gelerek isteyerek gidiyor oraya acaba?
    3. Cevap: Seval Öğretmenin Konuşması

  :f118: :f118: :f118:
  Seval öğretmenlere ihtiyacımız var bizim, vatanını seven, şehidine saygı duyan, Atatürk'ün resmini duvarına mecbur olduğu için değil minnet duyduğu için asan Seval öğretmenlere ihtiyacımız var
  Bizim tarihini seven, İstiklal marşını gururla söyleyip dinleyen, vatanını ve bayrağını kutsal emanet bilen Seval öğretmenin öğrencilerine ihtiyacımız var.

  Ellerinden öpüyorum Seval öğretmenim inanıyorum ki yetiştirdiğin öğrencilerinde senin gibi vatan aşkıyla yanan yürekler olacaklar