Ses Kartınızı Tanıtamıyorsanız

'Teknik Yardım' forumunda YAREN tarafından 12 Ocak 2009 tarihinde açılan konu 1. Yeni ses kartlarında ses sorunu çok görülmekte ve bir çok kullanıcının canını sıkmaktadır.. Sürücüsünü kurduğunuz halde ses kartınızın Aygıt Yöneticisinde soru işaretli veya ünlem işaretli olduğunu ve donanımı tanımadığı durumlarda yapmamız gereken çok basit aslında sadece bilgisayarınıza gerekli yamayı kurmanız yeterli olacaktır..

  WİNDOWSU YAMALAYIN VE RESTART ATIN

  KB888111 Download - Universal Audio Architecture (UAA) High Definition Audio class driver version 1.0a available for Windows XP, Windows Server 2003, and Windows 2000

  KURULUM İŞLEMİ

  Yukardaki kb888111 yamayı kurup ses kartınızın driverlarınızı kurunuz ve bilgisayarınızı yeniden başlatın eger yine bilgisayarım > özellikler > aygıt yöneticisinde
  [​IMG]

  ses kartınız ünlem varsa o sürücüyü kaldırın ve bilgisayarı yeniden başlatın açılışta sürücünüz düzgün birşekilde kurulup çalışacaktır.  Soru işaretli varsa sürücüyü güncelleştir seçeneğini de kullanarak sürücünüzü tanıtabilirsiniz..

  Not : Eğer yinede düzgün çalışmıyorsa biosunuzdan ses kartınızın açık olup olmadıgını kontrol edin ve bilgisayarınıza "microsoft UAA Bus Driver for High Definition Audio" yükleyiniz..
    2. Cevap: Ses Kartınızı Tanıtamıyorsanız

  Teşekkürler Yaren..