Servet gidiyor Sercan geliyor

'Haberler' forumunda cCasT tarafından 11 Haz 2010 tarihinde açılan konu

  1. [​IMG]

    Transfer yetkisini eline alan Adnan Sezgin, ilk operasyonu Bursa cephesinde başlattı. Sarı-Kırmızılılar, Servet Çetin-Sercan Yıldırım takasını gerçekleştirmek üzere...

    Sarı-Kırmızılı kulüpte futbolun yeni patronu Adnan Sezgin, transfer çalışmalarına hız kazandırdı. Sezgin, Başkan Adnan Polatla birlikte, Galatasaray Adasında şampiyon Bursasporun patronu İbrahim Yazıcıyı konuk etti. Taraflar burada Servet Çetinin transferini konuşurken, karşılıklı tekliflerle görüşmenin seyri değişti. Cim Bomun 4 milyon Euro bonservis bedeli istediği Servet için, Bursaspor 2 milyon Eurodan yukarı çıkmayacağını bildirdi. Bunun üzerine Sezgin bir başka hamle yapıp, golcü transferi çerçevesinde uzun süredir kadroya katmak istedikleri Sercan Yıldırımı işin içine katarak takas önerdi. Genç forveti elinden çıkarmak isteyen Yeşil-Beyazlılar da bu öneriye sıcak bakıyor. Mutabakat sağlanırsa, Galatasaray Sercana karşılık bir miktar para ile Servetin bonservisini Bursaya verecek.

    Sırada Volkan Şen var
    İki kulübün de bu transfer girişimini kısa süre içinde sonlandırmak istediği, tarafların daha sonra da Volkan Şen için bir araya gelebileceği ifade edildi.