Serra Karaçam Kimdir Resimleri

'Biyografi' forumunda Yasemin tarafından 11 Şub 2013 tarihinde açılan konu

 1. Serra Karaçam Hayatı Fotoğrafları  Serra Karaçam, TV Habercisi,programcı, editör ve spiker. Kadir Has Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu. TRT'de Medya Müfettişi adlı yapıma imza atmıştır.

  Serra Karaçam TRT Haber eski anahaber suncusu.Serra Karaçam TGRT Haber Merkezinde dış haberler servisinde televizyonculuğa başladı. Can Ataklı yönetimindeki Star TV Haber Merkezi'nde dış haberler servisinde çalıştı. Kurumun TMSF'ye geçişinden sonra Özden Akbal yönetiminde kısa bir süre muhabirlik yaptı.Türkiye konulu söyleşiler gibi haberlere imza atmıştır. 2008'de 24'den istifa etti. İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı Basın Müşavirliği görevini yürüttü.

  Serra Karaçam 4 Mayıs 2009 itibarıyla TRT'de Medya Müfettişi programı projesini hayata geçirdi. Medya kritiğine dayalı program TRT'nin en çok konuşulan programlarından biri oldu ve 2010 yılında bir de ödül aldı. TRT2 nin TRT Haber'e dönüşmesi ile ana haber bülteni sunuculuğu görevini üstlendi.

  Serra KaraçamTRT ekranlarında hazırladığı Medya Müfettişi programı olaylı eviliğiyle gündeme gelen gazeteci Serra Karaçam, kapanma kararı almasıyla gündeme geldi.

  Serra Karaçam Resimleri

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]