Şeref Meselesi Dizisi Oyuncuları

'Medya Bölümü' forumunda Eylem tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  Şeref Meselesi Dizisi Oyuncuları

  [​IMG]
  Güneşi Beklerken’in final yapmasıyla hayal kırıklığı yaşayan Kerem Bürsin hayranlarını sevindirecek haber kısa süredi geldi.

  D Yapımın yapımcılığını üstlendiği Şeref Meselesi Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Başrollerde ise ünlü isimler yer alıyor. Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Şükran Ovalı ve Burcu Biricik’in rol aldığı dizinin konusu ise şöyle;

  “İki kardeş Tamer (Şükrü Özyıldız) ve Soner (Kerem Bürsin) babalarını kaybettikten sonra kendi başlarının çaresine bakmak zorunda kalırlar. İstanbul’a yerleşen iki kardeş yaşadıkları korkunç olay sonrasında farklı yönlere savrulurlar.

  Tamer hırslı, eğlenceli ve iyi birisi olurken, Soner ağırbaşlı, zeki ve yakışıklılığın farkında olmayan birisi olacaktır.

  Dizinin bayan karakterlerini inceleyecek olursak. Kübra (Burcu Biricik) baba baskısıyla büyüyen genç bir kız, Füsun (Şükran Ovalı) özgürlüğüne düşkün ve çapkın bir bayan, Yasemin Allen ise güzel bir mankendir.

  15 Ağustos’ta çekimleri başlayacak olan dizinin yönetmeni Altan Dönmez. İtalyan formatlı dizi Eylül ayında yayınlanmaya başlayacak.

  Şeref Meselesi dizisi Kanal D ekranlarının bağımlılık yaratacak dizisi olmaya aday görünüyor. Kerem Bürsin, Yasemin Allen, Şükran Ovalı, Şükr Özyıldız, Burcu Biricik gibi başarılı isimlerin bir araya geldiği dizinin senaristliğini Elif Usman Ergüden üstlenmiş.
   


Similar Threads: Şeref Meselesi
Forum Başlık Tarih
Medya Bölümü Bir Küçük Eylül Meselesi Oyuncuları 31 Temmuz 2013