Senem Kuyucuoğlu Hakan Meriçliler Ayrılığı

'Medya Bölümü' forumunda zamaneanne tarafından 26 Haz 2012 tarihinde açılan konu

 1. Senem Kuyucuoğlu Hakan Meriçliler Ayrılığı  Senem Kuyucuoğlu ile Hakan Meriçliler Ayrıldı  [​IMG]


  Senem Kuyucuoğlu, “Yalan Dünya dizisiyle yıldızı parlayan Hakan Meriçlilerin şöhreti kaldıramadığını, ilişkinin bu yüzden bittiğini açıkladı.

  Senem Kuyucuoğlu, birkaç gün önce ayrıldığı Hakan Meriçliler hakkında ağır konuştu. Hürriyet'in haberine göre, ünlü manken, Meriçlilerin hızlı gelen şöhret yüzünden pusulasını şaşırdığını iddia etti: “Altı yılın sonunda meşhur olunca Hakanın pusulası şaştı. Ben kendisini hep uyardım, dinletemedim. Dizideki arkadaşlarının dedikoduları tahammül sınırlarını zorlar hale geldi ve o bu konuda hiçbir şey yapmadı. Şöhretin büyüsüne kapıldı. Ben 14 yaşından beri bu piyasadayım ve bir takım şeylere alışığım. Ancak o, kameralara bir türlü alışamadı. Nedir yani, nesin sen! Altı senedir bocalıyordun, birden parladın. Bu kadar çabuk değiştirmemeli şöhret bir insanı. Umarım yattığı uykudan çabuk uyanır. Yaşandı bitti, yapacak bir şey yok, güzel günlerdi.

  YETER Kİ ONURSUZ OLMASIN AŞK

  Kuyucuoğlu, bombardımanına Twitter sayfasından da devam etti, “5 yaşındaki yeğenim daha karakterli ve “Yeter ki onursuz olmasın aşk derler adama sözleriyle üstü kapalı göndermelerine devam etti.