Selvi Boylum Al Yazmalım Dizisi

'Medya Bölümü' forumunda ZeuS tarafından 18 Haz 2011 tarihinde açılan konu

 1. Selvi Boylum Al Yazmalım dizi,
  Selvi Boylum Al Yazmalım yeni oyuncuları
  2011 Selvi Boylum Al Yazmalım oyuncu kadrosu
  [​IMG]
  Atv Selvi Boylum Al Yazmalım Çiftleri Belli Oldu - Selvi Boylum Al Yazmalım Yeni Versiyon

  Ay Yapım tarafından Atv kanalı için hazırlanan Selvi Boylum Al Yazmalım dizisinde başrolü paylaşacak iki isim belli oldu.

  Türkan Şoray‘'ın canlandırdığı Asya Rolü için Özge Özpirinçci ismi netleşirken, Kadir İnanır’ın canlandırdığı İlyas rolü için arayışlar sürüyordu. Ancak bu isim de belli oldu...

  Yeni sezonda Atv ekranlarında yayınlanacak olan Selvi Boylum Al Yazmalım’da İlyas rolünü, son zamanların parlayan isimlerinden Mert Fırat canlandıracak. Selvi Boylum Al Yazmalım Pazartesi akşamları ATV ekranlarda yayınlanacak.
   
 2. Cevap: Selvi Boylum Al Yazmalım Dizisi

  Selvi Boylum Al Yazmalım Dizisi Kırmızı Eşarp Dizisi olarak ekranlarda yayınlanacak..

  [​IMG]

  Kırmızı Eşarp Dizisinin Başrolünde Seçkin Özdemir oynayacak..

  Türk Sinemasının unutulmaz filmi Selvi Boylum Al yazmalıın televizyona uyarlanacak olan dizisi Kırmızı Eşarp oyuncu kadrosu çalışmaları sürüyor.Filmde Kadir İnanır’ın canlandırdığı İlyas rolü Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem’in sevgilisi Leo’yu oynayan Seçkin Özdemir’in oldu.

  Ay Yapım’ın atv için çekeceği dizide Türkan Şoray’ın oynadığı Asya’yı ise Özge Özpirinçci canlandıracak..
  0yunculuk eğitimi alan 30 yaşındaki Seçkin Özdemir, aynı zamanda radyocu kimliğiyle de tanınıyor. Cengiz Aymatov’un aynı adlı romanından Atıf Yılmaz tarafından 1977 yılında çekilen filmde Ahmet Mekin’in ete kemiğe büründürdüğü Cemşit rolünü ise dizide Ezel’in Kerpeten Ali’si Barış Falay canlandıracak.