Selin Ortaçlı Biyografisi

'Resimli Konular' forumunda Bloom tarafından 20 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu


 1. Selin Ortaçlı 24.12.1984 yılında İstanbul'da doğan Selin Ortaçlı, henüz ilkokul öğrencisiyken Derishow Hayalimdeki Giysi yarışmasında birinci olmuştur. İtalyan Lisesi mezunu olan oyuncu İtalya Marangoni ve Politecnico üniversitesini kazanmasına rağmen öğrenimine Yeditepe Üniversitesi İtalyanca Sanat ve Tasarım Bölümü'nde devam etmiştir. Fashion TV 2006 yılı model ödüllerinde Gelecek Vaat Eden En İyi Bayan Model ödülünü almıştır. 2009 yılılnda Selingerie iç çamaşır koleksiyonunu çıkaran yetenekli tasarımcı, güzelliği ile dikkat çekerken oyunculuğa da hızlı bir giriş yapmıştır.

  Selin Ortaçlı uzun bir süre modellik yaptıktan sonra bir dönem evlilik programında sunuculuk da yapmıştır. Oyunculuk kariyerine Araf Zamanı isimli dizide başlayan genç oyuncu dizide Nazlı adlı karakteri canlandırmıştır. Dizide duygusal bir kızı canlandıran Selin Ortaçlı bu karakterin kendisiyle uyumlu olduğunu söylemiştir. Nazlı annesini kaybettikten sonra kardeşinin de yurt dışına gitmesiyle yalnız kalır. Şu an Kara Para Aşk dizisinde İlkokul öğretmeni Ömer'in nişanlısı olan Sibel Andaç karakterini canlandırmaktadır. Güzel model kariyerine oyunculukla devam etmektedir.


  Selin Ortaçlı Resimleri
  İçerikselin ortaçlı resimleri.jpg selin ortaçlı resimleri1.jpg selin ortaçlı resimleri2.jpg selin ortaçlı resimleri3.jpg selin ortaçlı resimleri4.jpg selin ortaçlı resimleri5.jpg
    2. Cevap: Selin Ortaçlı Resimleri

  Bazı resimlerde güzel çıkmış;)