Sarımsak Gribe İyi Gelir mi?

'Sağlıklı Yaşam' forumunda Yasemin tarafından 30 Ekim 2013 tarihinde açılan konu


  1. Sarımsağın her derde deva olduğunu oldukça şifalı bir bitki olduğunu düşünürsek Ggribe de iyi geldiği kanısına varabiliriz.Sizlere merak ettiğiniz bu sorunun yanıtını hemen vermek istiyorum çok fazla sizleri merak içerisinde bırakmadan evet Sarımsak gribe iyi gelir.Yalnız bu gribin ne kadar şiddetli olduğu le ve özellikle ateşin yüksek olmasınının birçok sıkıntılara yol açacağını göz önünde bulundurarak sadece sarımsakla bu hastalığın tedavisi yapılamayacağının bilinmesi gerekmektedir.

    Sarımsak grip başlangıcında henüz ağırlaşmadan ateş yükselmeden tedavi amaçlı tüketilebilir.Ama sonrasında bunun çok etkili olmasını bekliyemeyiz hastalık üzerinde.Bu nedenle grip tedavisinin şiddetli olduğu durumlarda mutlaka öncelikle bir uzman doktora başvurulmasını öneriyoruz.Daha sonra yada öncesind ehafif geçen gribal enfeksiyonlarda sarımsak tüketilmesi bağışıklık sisteminizi güçlendirecektir ve vücudunuzun direncini kuvvetlendirecektir.

    [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/sarimsak-gribe-iyi-gelirmi-3625.jpg]sarimsak-gribe-iyi-gelirmi-3625[/IMGALT]