Sarımsak Çayı Zayıflatır mı?

'Sağlık Rehberi' forumunda Eylem tarafından 17 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  Sarımsak Çayı Zayıflatır mı?

  [​IMG]


  Günümzüde birçok ünlü ismin bu ay ile zayıfladığını duymaya başladık.Özellikle bir kaç ünlü isim sarımsak çayı ile zayıflamayı başardılar. Bu ünlü isimlerin en başında gelen isim Angeline Jolie.Peki ya sarımsak çayı gerçekten zayıflatıyormu bunu anlamak için elbetteki denemeniz gerekiyor.

  Sarımsak çayı son zamanlarda zayıflama içecekleri içinde popüler bir şekilde kullanılmaya başladı.

  Ünlülerin zayıflamak amacı ile kullandığı sarımsak çayı herkes tarafından oldukça rağbet görür bir hal aldı. Peki, bu mucizeler yaratan sarımsak çayı nasıl hazırlanır ve nasıl kullanılır

  Sarımsak çayının hazırlanışı 3 su bardağı suyu ufak bir tencereye alın ve üzerine 3 4 diş sarımsağı ezin ya da rendeleyin. Tencereyi ocağa alarak kaynayana kadar ocakta bekletin. Su kaynamaya başladıktan sonra ocağı kapatarak, limon suyu ve balı ilave edin. Yavaşça karıştırın ve soğuması için bir kenara bırakın. Artık sarımsak çayı içmek için hazır.

  Gün içinde 3 defa ılık olması şartı ile 1 çay bardağı şeklinde tüketilmelidir. Arzu ettiğiniz kiloya ulaşıncaya kadar düzenli olarak sarımsak çayını günde üç defa için bu şekilde içmeye devam edin en kısa zamanda faydasını göreceksiniz.