SanDisk Memory Vault Özellikleri,Fiyatı

'Haberler' forumunda Sitem tarafından 20 Eylül 2011 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]
  SanDisk Memory Vault fiyatı
  SanDisk Memory Vault özellikleri
  SanDisk, uzun süreli veri saklamak için tasarlanmış yeni bir dijital içerik saklama ürünleri kategorisinin ilk ürünü SanDisk Memory Vault’u piyasaya sürdü.

  Hard disklerin içeriğinde hareket eden parçalar var ve CD’ler ise kolaylıkla çizilebiliyor. Bu nedenle SanDisk Memory Vault, değerli fotoğrafların uzun vadeli dayanıklılığını sağlıyor. Cihazda ayrıca, kişiye özel hafıza yönetim çözümü yaratmak amacıyla ileri ‘solid-state device’ (SSD) sürücüsü saklama ilgili tüm kilit elemanları bir araya getiren SanDisk’in Chronolock teknolojisi kullanıldı. SanDisk, uzun süre veri saklamanın etkilerini gözlemleyebilmek için, bunu canlandıran hızlandırılmış sıcaklık testlerini de gerçekleştirdi. Bu testler, tüketicilerin akıllarının bir köşesine, değerli fotoğraflarının ve videolarının 100 yıla kadar korunacağını yazmalarını sağladı.

  İki farklı kapasitede tüm anılar garanti altında

  8GB ve 16GB kapasitelerinde sunulan SanDisk Memory Vault, ayrıca binlerce görüntü ile saatler süren HD video görüntüsü saklayabiliyor. SanDisk Memory Vault ömür boyu sınırlı garantiye sahip.

  Fiyatı

  SanDisk Memory Vault ürünün 8GB kapasitelisi 49.99$ ve 16GB kapasitelisi 89.99$ olarak satışa sunulmuş durumda.