sanalikaya benzer oyunlar oyna

'Sorun Cevaplayalım' forumunda Gazel tarafından 22 Oca 2011 tarihinde açılan konu

 1. YoVille facebook oyunları arasında en görsellerinden ve bi o kadar da zevkli oyunlardan biri. Yoville oyununda bir karakter olarak yaşıyorsunuz. Oyun yoville mahallesine geçiyor. Genel olarak oyunun amacı evinizi döşemek , en iyi döşenmiş eve sahip olmak. Bunun için fabrikada çalışıp para kazabilirsiniz. Ayrıca kumarhanesinden meydanına , pazarına kadar herşey var bu yovilleda . Üstelik oyundaki diğer oyuncularlada çok zevkli sohbet etmenizi sağlayan bir arayüzü var. Fakat arada bunu istismar edenlerde olmuyor değil ama olsun genel olarak çok güzel bir oyun. Oyunda haritadan istediğiniz yere gidebilirsiniz. Veya yanlardaki ok işareti ile yürüyebilirsiniz. Başkalarının kafasına tıklayarak onlara özel mesaj yollayabilirsiniz. Sanalika'nın da facebook uygulaması bulunuyor.

  Sanalika Alternatifi Oyunlar

  Club Penguin
  Club Penguin'e benzetilen bu oyunun club penugine'e göre bazı yönleriyle daha iyi olduğu söylenebilir. Bazı yerlerde paralı özellikleri bulunmaktadır.
  Club Penguin Penguin chat oyununun gelişmiş versiyonudur.Daha çok kullanılan kısaltma adı CP'dir. Oyun çok fazla ilgi görmesi sebebiyle Disneyin oyun kolu olan Disney İnteractive Studios tarafından satın alınmıştır. Adobe Flash geliştikçe kendini geliştiren bir oyun olan Club Penguin özellikle 2008 başından beri arttırdığı parasal faktörleri tüm oyuncuları konuşmaktadır. Özellikle her şeyi paralı oyunculara yönlendiren Club Penguin yönetimi çok eleştirilmektedir. Club Penguin Yönetiminin ne yapacağı ise henüz belli değil.. Aynı zamanda çeşitli yardım kampanyaları ile kullancıların verdiği sanal para ile yardım yapılmaktadır.

  Sanalika benzeri bunların dışında da pek çok oyun bulunmakta. Bu oyunlar arasında en beğenilen diğer oyunlar ise şunlar:  Tipeez

  Gazogen

  Lady Populer

  Chat City

  Gaia Online

  Migo Land

  Stardoll

  Jamia

  SitedeSite

  Beybi'm

  Popmundo

  123pepy

  Barbie Girls
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 16 Ağu 2014
 2. BURADAN DA bakabilirsiniz.
   
  Son düzenleme: 16 Ağu 2014