Sanalika Vip Üyelik Nasıl Alınır?

'Oyun Bölümü' forumunda Wish tarafından 4 Şub 2010 tarihinde açılan konu

 1. Sanalika Vip Üyelik  Sanalika V.I.P NEDİR

  Sanalika'da V.I.P, özel kullanıcılar için geliştirilmiş çeşitli uygulamalardır.
  Bu uygulamalar Nelerdir?

  Anemon Sitesine giriş, Anemon sitesi'ne özel villa satın alma, kullanıcılar arasında özel görüşme sağlayabilecek fısıldama özelliği, kullanıcılar arasında online olmasalar bile telefon aracılığı ile mesaj atma ve mesaj alma, renkli konuşma baloncuğu, ekstra kafa üstü sembolleri ve V.I.P kullanıcılara özel mekanlara (Örneğin; Monitte Lounge) giriş yapabilme gibi özelliklerdir.
  NASIL VİP OLABİLİRİM

  V.I.P üye olmak ve V.I.P kart sahiplerine özel olarak hazırlanmış uygulamalardan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey Sanil Kart satın almak!

  V.I.P Sanil kart almak için Sanil Yükleme seçeneklerinden (Posta Çeki, Mobil Ödeme, Havale ve Kredi Kartı) herhangi birini kullanarak V.I.P kart satın alabilirsiniz.

  Not: Sanil Kartınızı aldığınız andan itibaren 30 gün süre ile Sanalika'nın V.I.P vatandaşı olacaksınız.

  Anemon Sitesi’ne nasıl giriş yapabilirim?

  Anemon sitesi Sanalika’da 6 caddede bulunan sadece Elmas, Platin, Altın ve Gümüş V.I.P kart sahiplerinin giriş yapabildiği özel olarak hazırlanmış mekandır. Sizde Anemon Sitesi’nin ayrıcalığına sahip olmak istiyorsanız Elmas, Platin, Altın ve Gümüş V.I.P kart satın almanız yeterlidir.
  Nasıl Villa Alabilirim

  Yapmanız gereken Elmas ve Platin V.I.P. kartı sahibi olmanız yeterli.Bu kartla 2.caddede bulunan sanalika emlaktan 12.000 sanil karşılığı villayi alabilirsiniz.

  Not: Altın,gümüş,Bronz,bakır ve demir V.I.P kart sahipleri ve normal kullanıcılar Anemon Sitesinden Villa alamazlar.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 18 Oca 2014