Samsung Wave 3 Türkiye'de

'Teknoloji Haberleri' forumunda ZeuS tarafından 23 Aralık 2011 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]
  Wave 3 Türkiye, samsung wave 3 fiyatı, samsung wave 3 özellikleri
  samsung wave 3 türkiyeye geldi..
  Samsung Electronics, Bada 2.0 işletim sistemine sahip dünyanın lider mobil cihaz ve teknoloji üreticilerinden ince tasarımıyla dikkat çeken yeni akıllı telefonu Wave 3'ü, Türkiye pazarına sundu.
  Samsung Wave 3, 4 inç Super AMOLED ekran, 1.4 GHz işlemci ve HSPA bağlantıyı 9.9 milimetrelik metal bir gövdede buluşturuyor. Samsung Wave 3, Samsung tarafından geliştirilen ve çoklu görev yönetimi, Wi-Fi Direct, ses tanıma özelliklerini içeren yeni bada 2.0 platformunu kullanıyor. Wi-Fi Direct özelliği tüketicilerin; internet bağlantısı, mobil veri paketi veya hafıza kartı kullanmadan çok hızlı bir şekilde fotoğraf ve dosya paylaşmasını sağlıyor.


  Wave 3, Samsungun entegre Social Hub servisini içeriyor. Daha akıllı çoklu görev yönetimi, yenilikçi ve pratik bilgilendirme özelliği (push notification) ve Wi-Fi Direct özellikleriyle Wave 3, her zaman bağlantı halinde olma ve multiplayer oyun desteği sunuyor.

  Wave 3, Samsungun mobil cihazlarda çalışan, kişiye özel mobil iletişim hizmeti ChatON ile küresel platformlar arası iletişim hizmeti sunarak; tüm kontakları anında birbirine bağlıyor. Akilli telefon kullanıcilari ile, normal telefon kullanicilarini ortak bir platformda bulusturan ChanON grup sohbeti özelliğiyle küçük topluluklar yaratmayı mümkün kılıyor. ChatON ayrıca, web sitesi üzerinden cep telefonu ve kişisel bilgisayar arasında dosya paylaşımı ve mesajlaşmaya olanak tanıyor.


  Samsung Wave 3, Türkiyede metalik siyah rengi ile 1.249 TL (KDV dahil) tavsiye edilen son kullanıcı fiyatından satışa sunuldu.
  Kaynak: cnnturk​