Samsung ST45 Fotoğraf makinası

'Teknoloji Haberleri' forumunda ZeuS tarafından 22 Eki 2009 tarihinde açılan konu

 1. Samsung ST45 Fotoğraf makinası
  Dünya lideri Samsung Electronics 17.7mm inceliğinde zarif ve akıllı ST45 fotoğraf makinesini tanıttı.
  [​IMG]

  Aluminyum gövdesi ile yeni ST45 dijital fotoğraf makinesi, stil yaratan tasarımına ek olarak yenilikçi teknolojileri ve kullanıcı dostu özellikleri bir arada sunuyor.

  ST45, zarif tasarımının yanı sıra, 12.2 megapiksellik çözünürlüğü, 2.7 inç büyüklüğünde QVGA (230k) TFT LCD ekranı ve Samsung'a özgü yeni "Smart Scene Recognition- Akıllı Sahne Tanıma" özelliği ile öne çıkıyor. Kameranın Akıllı Sahne Tanıma özelliği portre, gece portre ve makro gibi önceden tanımlı 11 adet hazır çekim programından duruma en uygun olanını otomatik olarak belirleyerek fotoğrafların mümkün olan en yüksek kalitede çekilmesini sağlıyor.

  Samsung'un yeni fotoğraf makinesi serilerinde karşımıza çıkan Smart Auto özelliği ile ST45, profesyonel görünümlü fotoğraflar çekmeyi de mümkün kılıyor. Bu özellik sayesinde yetersiz ışık ve zum gibi sorunlar da ortadan kalkıyor. Smart Auto kompozisyonun renk, parlaklık, hareket ve konu gibi önemli unsurlarını analiz ederek, en mükemmel kareyi yakalamanız için gereken ayarları otomatik olarak yapıyor.
  Teknoloji haber