Samsung S6 Ne Zaman Çıkıyor?

'Teknoloji Haberleri' forumunda Eylem tarafından 17 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  Samsung S6 Ne Zaman Çıkıyor?

  [​IMG]
  Akıllı telefon piyasasında söz sahibi olan Samsung 2015’e damgasını vuracak olan Galaxy S6’yı tanıtmaya hazırlanıyor. Güney Kore basınında çıkan haberlere bakılırsa Samsung’un yeni oyuncağı 2 Mart tarihinde MWC 2015’de tanıtılacak.

  Farklı tasarımlarla kullanıcısını şaşırtan ve her yeni cihazda bir adım yukarı çıkan Samsung, Galaxy S6’da bir kaç farklı prototipe sahip görünüyor. Hangi modelin tanıtılacağı ise kullanıcılardan gelen geri dönüşlere göre belirlenecek.

  Samsung S6 hakkında detaylı bilgiye henüz sahip değiliz ancak işlemci olarak yine Samsung’un kendi üretimi olan Exynos işlemci kullanılacak. Ayrıca S5’te bulunan parmak izi tarayıcısı S6’da biraz değişiyor ve Touch ID’de olduğu gibi sadece parmağı dokundurarak tarama yapılabilecek. Buda giriş düğmesinin farklı bir şekle bürüneceği anlamına geliyor.

  [​IMG]

  Galaxy S6 hakkındaki bir başka söylenti de yeni modelde arka kapağın camdan oluşacak olması ve batarya değişiminin mümkün olmaması yönünde. Batarya değişimi iptal edilecek olursa doğal olarak sim kart ve SD kart girişleri de yan bölüme eklenecek.

  Samsung kullanıcıları Galaxy S6’da büyük farklılıklar bekliyor bunun nedeni ise Note Edge… Samsung Note Edge’de yaptığı farklılık ve yenilikler sayesinde kullanıcılarındaki beklentiyi yükseltmiş oldu.