Samsung Galaxy S6 Haberleri

'Teknoloji Haberleri' forumunda Eylem tarafından 17 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  Samsung Galaxy S6 Haberleri

  [​IMG]
  Samsung 2014 yılında patlattığı bombalara 2015 yılında da devam edecek gibi görünüyor. 2015 yılının amiral gemisi olacak gibi görünen Galaxy S6’nın çıkış tarihi yaklaştıkça sızıntı haberlerde hızını arttırarak gelmeye devam ediyor.

  Malum belli başlı bazı markalar kendilerine bir amiral gemi modeli oluşturuyor. Kullanıcılar ise özellikle bu modellerden gelecek haberleri yakından takip ederek fikir sahibi olmaya çalışıyorlar. Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6 hakkında gelen sızıntı haberlere bir göz atalım.

  Telefon;

  • 8 çekirdekli Exynos işlemcili
  • 5.5 inç büyüklüğünde
  • Sony kamera sensörü
  • 3 GB RAM
  • 15,9 megapiksel ana kamera
  • 2K çözünürlük
  • Süper Amoled ekran gibi özellikler ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor.
  Tabi bunların hepsinin sızıntı haber olduğunu bir kesinliğinin bulunmadığını tekrar hatırlatmakta fayda var.

  Samsung 2015 yılında teknik yenilikleri bünyesinde fazlasıyla barındıran gerçek bir sürpriz yapmak ve Galaxy S6’yı piyasaya sunmak istiyor. Kore kaynaklı bloglardan gelen bilgilere göre S6’da plastik yerine metal ağırlıklı bir görünüm olacak.

  Galaxy S6 için kelimenin tam anlamıyla bir sinema ekranı denilebilir. Çünkü 21:9 ekran formatında ve Full HD, 2560*1440 piksel çözünürlüklü olması bekleniyor.

  Telefonun 2-5 Mart 2015 tarihleri arasında İspanya’da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresinde ortaya çıkması olası görülüyor. Yada bu kongreden birkaç gün önce Samsung ağzındaki baklayı bir basın toplantısı yoluyla duyurabilir. Malum Note 4’de bunu yaşatmıştı meraklı bekleyenlerine.

  Evet geçmişten edinilen tecrübelere bakarak Samsung, Mart ayında lansmanını yapacağı Galaxy S6’nın satışlarına da Nisan ya da Mayıs ayı gibi başlar gibi görünüyor.
   
Yükleniyor...