Samsung Galaxy S5 özellikleri

'Teknoloji Haberleri' forumunda Erva tarafından 17 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu


 1. Samsung Galaxy S5 özellikleri  Samsung’un akıllı telefonlar serisi hızına yetişmek imkansız gibi görünüyor.Özellikle birçok akıllı telefonda bulunmayan Samsung uygulamaları sayesinde en fazla tercih edilen akıllı telefonlar arasında en ön sırada yer almaya devam ediyor.

  İşte Samsung’un son akıllı telefonu olan Samsung Galaxy S5 hakkında merak ettikleriniz ve Samsung Galaxy S5 özellikleri hakkında kısa bilgiler.

  Galaxy S5 için şu an 16 megapiksellik bir kamera olacağı dedikodular arasında. Şubat ayı sonunda Galaxy S5 ‘in tanıtımı yapılacak. Teknoloji severler tamamen bu telefona kilitlenmiş durumda.Samsung’un Mart’ta yapacağı tanıtımda ortaya çıkacak olan Galaxy S5’ten yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

  Pil kapasitesinin artması, Galaxy S5’te 2K çözünürlüklü ekran kullanılabileceğine dair söylentileri artırsa da, UAProf’te ortaya çıkan SM-G900A model numaralı cihaz, 1080p ekrana sahipti. Ancak bu modelin Galaxy S5’in uygun fiyatlı bir sürümü veya Galaxy S5 Mini olma ihtimali de var.

  Galaxy S5 ‘de S4 ‘de olduğu gibi 8 çekirdekli bir işlemci ve 16 Megapiksellik bir kamera olacağı söyleniyor.Galaxy S5 özellikleri hakkında çok fazla detay belirtilmedi. Galaxy S5 telefonu 2014 ‘e girer girmez tanıtımı olacağı dedikoduların arasında. Ama samsung bu kadar çabuk tanıtım yapmayabilir.

  Ama Haber3.com olarak Galaxy S5 özelliklerinde en az 3 GB Ram olacak 5.2 inçlik bir ekran boyutu bekliyoruz.
  Ayrıca telefonun, suya ve toza karşı dayanıklı olacağı bilgileride geliyor.