samsung galaxy s 2 mi iphone 4 mü

'Teknoloji Haberleri' forumunda Misafir tarafından 29 Eylül 2011 tarihinde açılan konu


 1. Son model akıllı telefonlar denilince akla gelen Android ve iOS işletim sistemli telefonlar kullanıcıların hayallerini süslüyor.

  Techradar'ın yaptığı yeni bir anket ise bunu destekler nitelikte.


  İki popüler telefonun yanında ise HTC Sensation yüzde 11'le üçüncü sırada. Onu yüzde 4'le SE Xperia Arc izliyor.
    2. Cevap: samsung galaxy s 2 mi iphone 4 mü

  Mevcut telefonunuzu hangi akıllı telefonla değiştirirsiniz sorusuna, 5,391 Techradar okuyucusunun yüzde 70'i Samsung Galaxy S2 ve iPhone 4'ü tercih etti. Tabi Galaxy S2 ve iPhone 4 arasında da büyük bir fark var. Katılımcıların yüzde 47'si Galaxy S2'yi tercih ederken geriye kalan yüzde 23'lük kesim iPhone 4'ü tercih etti. Yeni tanıtılması beklenen iPhone 5'le beraber bu dengeler bir nebze olsun değişebilir.
    3. Cevap: samsung galaxy s 2 mi iphone 4 mü

  bende iphone 4 vardı samsung galaxy s 2 aldım ama son derece pişmanım andoid bedava diyolar evet bedava ama ne yukledıgım seyler calısıyo nede full olan bırsey var 5 para etmez ve en kısa zamanda apple donucem apple ıyı kı varsın
    4. Cevap: samsung galaxy s 2 mi iphone 4 mü

  yalan söyleme ya telin bozuk yada telefon kullanmayı bilmiyorsun
    5. Cevap: samsung galaxy s 2 mi iphone 4 mü

  Samsung Galaxy S 2 ile iPhone 4 arasındaki ilk göze çarpan fark iki telefon arasındaki ebat farkı. Galaxy S 2 iPhone 4′ten daha büyük ve doğal olarak ekranı da daha büyük. Galaxy S 2 büyük olmasına rağmen iPhone 4′ten daha ince. İkinci önemli fark ise kamera kalitesi, HD kalitesinde video çekebilen Galaxy S 2′nin tam 8 megapiksel kamerası var, iPhone 4′ün ise kamerası sadece 5 megapiksel. Ve yazılım arasındaki farklar: Android in iOS tan daha becerikli olduğu görülüyor. Web tarayıcısı performansı incelendiğinde de; Galaxy S 2′ nin özellikle hız konusunda açık ara üstün olduğu görülüyor. Tek çekirdekli A4 işlemci kullanması nedeniyle iPhone 4 yapılan testlerde Galaxy S IIye göre oldukça yavaş kalıyor.