Samsung Galaxy Note 3 özellikleri

'Teknoloji Haberleri' forumunda Yasemin tarafından 29 Aralık 2013 tarihinde açılan konu

1. Samsung Galaxy Note 3 özellikleri nelerdir

Galaxy note 3 özellikleri hakkında merak ettikleriniz.

Samsung akıllı telefonlarda Türkiye pazarında önemli bir yer edinmeye devam ediyor.Büyük ilgi gören Smsung note 3 cep telefonunun özelliklerinden bazıları;

Galaxy Note serisi her zaman büyük olduğu gibi Galaxy Note 3 'de 5.7 inçlik Super AMOLED Full HD ekrana sahip.Ayrıca Note 3 'ün büyük ekran olmasından dolayı kullanacaklar kararsız kalıyor. 5 İnçlik Galaxy S4 taşınmada problemler yaratırken 5.7 İnç bir telefon elde veya çantada taşınmaktan başka çaresi yok..

Galaxy Note 3 'de 3 GB ram bulunması uygulamalar ve diğer işlemler için harika bir hızlılık kazandıracak. 4 Çekirdekli 2.3 GHz hızında çalışan bir işlemci ile dikkat çekiyor.Samsung Galaxy Note 3 'de 13 Megapiksellik bir kameraya sahip. Çok net bir fotoğraf kalitesi sunacağı söyleniyor. Full HD olarak video kaydı yapabilecek.

samsung-note-3.Jpeg

2. Note 3 almayı planlıyorum arkadaşlarımdan çok övgü aldım ama tek sıkıntım boyut :( küçük telefonlara alışınca buna alışmam zaman alıcak