Samsung Galaxy mini

'Teknoloji Haberleri' forumunda HazaN tarafından 28 Şubat 2011 tarihinde açılan konu


 1. Samsung galaxy mini özellikleri


  Kullanışlı boyutuyla en üst seviyede hareketlilik olanağı sunan Galaxy Mini, yanlarındaki parlak renkli şeritler sayesinde en şık aksesuarlarınızdan biri olmaya aday... Ergonomik yapısı ile kullanım kolaylığı sağlamasının yanı sıra Galaxy Mini, dinamik ve hareketli bir tasarım sunuyor.

  Galaxy Mini, boyutlarına aldırış etmeden çok güçlü bir donanım sunuyor. Android 2.2 Froyo işletim sistemi ile çalışan Galaxy Mini; Google Maps, Gmail, G-talk gibi Google servisleriyle en kullanışlı asistanız olacak. Galaxy Mini, 3.14 inç QVGA TFT dokunmatik ekranıyla yüksek görüntü kalitesinin yanı sıra, TouchWiz 3.0 arayüzü ile kullanım tercihlerinize göre kişiselleştirme olanağı sunuyor.

  Galaxy Mini’nin Social Hub özelliği ile rehber bilgileriniz, mesajlarınız, sosyal ağ hesaplarınız gibi bilgileri tek bir platform üzerinden yöneterek; arkadaşlarınızla en uygun iletişim yöntemini seçmeniz mümkün. Wi-Fi desteğiyle her an, her yerde hızlı ve kesintisiz bağlantı sağlayan Galaxy Mini ile Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde gezinmeniz artık çok kolay... SWYPE özelliği ile de en üst seviyede mesaj yazmayı mümkün kılan Galaxy Mini’nin uzun pil ömrü sayesinde de internet keyfinin tadını istediğiniz gibi çıkaracaksınız...

  [​IMG]
   


Similar Threads: Samsung Galaxy
Forum Başlık Tarih
Teknoloji Haberleri Samsung Galaxy S5 Prime Geliyor 17 Mayıs 2016
Teknoloji Haberleri Samsung Galaxy Glass geliyor 17 Mayıs 2016
Teknoloji Haberleri Samsung galaxy S5 özellikleri ve fiyatı 17 Mayıs 2016
Teknoloji Haberleri Samsung Galaxy S4 Türkiye Satış Fiyatı? 17 Mayıs 2016
Teknoloji Haberleri Samsung Galaxy S5 Mini Çıkış Tarihi 17 Mayıs 2016