Samsung Galaxy Camera Teknik Özelllikleri Fiyatı

'Teknoloji Haberleri' forumunda zamaneanne tarafından 19 Ara 2012 tarihinde açılan konu

 1. Samsung Galaxy Camera Teknik Özellikleri Fiyatı Resimleri  Teknolojide yeni bir döneme giriyoruz. Bundan sonra pek çok örneğini göreceğimiz android cameraların ilki Samsung tarafından piyasaya sürüldü. Gücünü Android platformundan alan GALAXY Camera, en üst kalitede görüntüleri 3G ve Wi-Fi bağlantısı üzerinden anında paylaşma olanağı sağlayarak, yeni görsel iletişim çağını başlatıyor.

  Çin devi Samsung GALAXY Camera'yı, beyaz ve kobalt siyahı renkleriyle Türkiye pazarına sundu.GALAXY Camera, yüksek performanslı fotoğraf özellikleriyle Android™ 4.1 (Jelly Bean) ve 3G+ Wi-Fi bağlantılarını bir araya getirerek dünyanın ilk gerçek bağlantılı kamerasını oluşturuyor. GALAXY Camera, tek bir cihazla kullanıcılara her yerde ve her zaman, yüksek kalitede fotoğraf ve video çekme, izleme, düzenleme ve paylaşma olanağı sağlayan yeni bir görsel iletişim çağının müjdesini veriyor.

  Samsung Galaxy Kamera Teknik Özellikler:

  - 16MP BSI CMOS sensor
  - 21X optik zoom
  - 4.8-inch HD Super Clear LCD dokunmatik ekran
  - 3G + Wi-Fi veya 4G + Wi-Fi seçenekleri
  - 1.4GHz quad-core CPU


  Samsung Galaxy Camera'nın Türkiye fiyatı henüz açıklanmış değil ancak türkiye fiyatıyla 1500-2000 TL arasında olması bekleniyor.

  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/galaxycamera4-87844.jpg]galaxycamera4-87844[/IMGALT]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 4 Haz 2013
Yükleniyor...