Samsung Galaxy Ace İnceleme

'Teknoloji Haberleri' forumunda Sitem tarafından 16 Şubat 2012 tarihinde açılan konu 1. Samsung Galaxy Ace hakkında bilgi

  Samsung Galaxy Ace cep telefonu LED flaş destekli dijital kameraya sahip. Kameranın 5 megapiksel çözünürlüğü Facebook ve diğer sosyal ağ sitelerinde içerik yüklemeye fazlasıyla yetiyor.

  Samsung Ace incelemesi - Android Apps
  Tıpkı diğer Android smartphone telefonlarla olduğu gibi yeni Samsung Galaxy Ace cep telefonu ile de dilediğiniz her yerde ve her zaman istediğiniz mobil uygulamaya erişebiliyor ve kullanabiliyorsunuz. Android Market uygulama merkezi Samsung Galaxy Ace telefon sahiplerine 100.000'in üzerinde uygulamaya erişim imkânı sunuyor. Uygulama edinmek için Samsung App Store de kullanılabiliyor. mobil oyunlardan e-kitaplara ya da yaşam stili uygulamalarına kadar Samsung Galaxy Ace smartphone ile dilediğiniz uygulamayı arayıp bulabilir ve cep telefonunuza indirip kullanabilirsiniz.

  İnceleme Samsung Ace - Sosyal ağ uygulaması
  Günümüzde hemen her smartphone telefonda sosyal ağ uygulamalarına rastlamak mümkün. Samsung Galaxy Ace akıllı telefondaki sosyal ağ uygulamasını adı Social Hub. Social Hub sosyal ağ siteleri ve medya uygulaması sayesinde e-postalarınızı, anlık mesajlaşma programlarınızı, SMS ve sosyal ağ paylaşımlarınızı tek bir pencerede takip edebiliyorsunuz. Böylece tüm sosyal medya içeriği geçmişini ve kişilerle paylaşımlarınızın tümünü tek bir yerden görebiliyor ve idare edebiliyorsunuz.

  Samsung Ace test fotoğrafları
  Yeni Samsung Galaxy Ace cep telefonu test fotoğrafları piyasaya sürülecek final aşamasındaki bir model ile çekilmiştir. Bu da, Galaxy Ace modelini satın alacak olan telefonseverlerin bu sayfalardaki görüntü kalitesinde fotoğraflar çekebilecekleri anlamına geliyor. Samsung Galaxy Ace ile çekilen fotoğrafların orijinal hallerini bilgisayarınıza indirmek için resimlerin altındaki linklere tıklamanız yeterlidir.

  [​IMG]