Salatalık Diyeti Nasıl Yapılır

'Sağlıklı Yaşam' forumunda Yasemin tarafından 22 Kasım 2013 tarihinde açılan konu


 1. Salatalığın cilde olan yararlarını ve daha birçok faydasını biliyoruz ayrıca salatalık cilt lekeleri içinde uygulanıyor bunları birçoğumuz biliyoruz peki salatalık diyeti nasıl yapılır hiç duymuşmuydunuz bayanlar yaızmızda bugün salatalık diyetine yer vereceğiz.Salatalık maskeleri yerine bu kez zayıflamak için salatalık diyeti nasıl yapılır öğreneceğiz.

  [​IMG]

  Daha kolay bir diyet olmasa gerek biz bayanlar ömrümüzün büyük bir kısmını diyet yaparak gerçirdiğimizi düşünürsek en kolay diyet önerisi salatalık diyeti olsa gerek diye düşünmeden edemedim açıkçası.

  Evet salatalık diyeti nasıl yapılır hemen paylaşıyoruz sizlerle.Salatalık Diyeti Listesi:

  Kahvaltı yapmadna önce : 2 bardak su için sonrasında aşağıdaki adımları uygulayın.

  Sabah Kahvaltısı: 4 kaşık yulaf ve 1 porsiyon yoğurt ve 2 adet kuru incir.Arada: 2 bardak su ve 2 adet salatalık
  Öğle: 4 adet salatalık ve 2 kaşık süzme yoğurtan yapılmış cacık ve 1 dilim çavdarlı ekmek.İkindi: 2 bardak su ve 4 adet salatalık ve 2 adet kivi.Akşam: 4 adet salatalık ve roka ve domates ve mozarella peyniri ile beraber 1 dilim çavdarlı ekmek.Gece 21:00: 2 bardak su ve 1 porsiyon yoğurt ve 2 adet salatalık ve 1 kivi. Bu diyet programını 3 gün yada 7 gün boyunca uygulayın yazıldığı şekilde takip edin göreceksiniz vücudunuzdaki yağ kitleleri erimeye başlayacak hem de salatalık ve yoğurdun bir arada sağladığı detoks etkisi ile bir tür detoks diyeti kürü yapmış olacaksınız.

  [​IMG]